Home / Hizmetlerimiz / Görükle Dumlupınar Mahallesi Petek Temizleme

Görükle Dumlupınar Mahallesi Petek Temizleme

Petek temizleme sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan şirketimiz sizlere Görükle Dumlupınar Mahallesi Petek Temizleme hizmetleri için ve kombi bakımı, kombi arıza onarımı ya da ikinci el kombi alım satım hizmetleri için faaliyet gösterir. Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan Görükle semtinin Dumlupınar mahallesi için hızlı ve güvenilir hizmet almak isteyen müşterilerimiz hemen iletişime geçebilir. 2013 yılından günümüze dek faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmekte olan ve Bursa Tekniker Servis bünyesinde çalışmalarını yürüten şirketimiz sizlere Bursa genelinde petek temizleme, yerden ısıtma tesisat temizliği, kombi bakımı, kombi temizliği gibi işlemler için hizmet sunuyor.

Petek temizleme nedir?

Petek temiliği tesisatınızın banyodaki havlupan ya da peteğinin sistemden ayrılmasını sağlayıp buradan 8 bar basınçlı makinemizin sisteme bağlantısının yapılması ile beraber sistemdeki kir, çamur, pislik tabakasının arındırılmasını sağlamaktır. Böylelikle çok daha verimli bir ısı elde etmenin mümkün olduğunu görecek, çok daha iyi bir sıcaklık elde edebileceksiniz. Dolayısı ile kombiniz daha az çalışacak ve daha tasarruflu bir şekilde faturalar ödemeye başlayacaksınız. Lakin bilmenizi isterim ki evinizde %30 40 50 60 vb. bir tasarruf elde edeceksiniz demek doğru değildir. Bu durumu etkileyen çok fazla faktör vardır. Evin güneş alıyor olması, evin dış cephe yalıtımının olup olmaması, dış cephe yalıtımı varsa kullanılan malzemenin kalitesi, pencere altlarından ya da yanlarından içeri soğuk hava girişi olup olmaması bu etkenlerden bazılarıdır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih sebebi olarak görülen Bursa petek temizleme firmamız sizlere Nilüfer ilçesimizin Görükle Semtinde yer alan Dumlupınar Mahallesi, Cevizlik Caddesi üzerinde hizmet sunar. Sizler de hızlı ve güvenilir bir hizmet almak isterseniz hemen iletişime geçebilir ve petek temizleme, kombi bakımı, kombi arıza onarımı gibi faaliyetlerimizden yararlanabilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Yoğuşmalı Kombi ile Hermetik Kombi Arasındaki Farklar

Yoğuşmalı kombi ile yoğuşmalı olmayan hermetik kombiler arasındaki farklar ve çalışma sistemi hakkında kısaca bilgiler …

Call Now ButtonServis ARA