Home / Hizmetlerimiz / Görükle Dumlupınar Mahallesi Petek Temizleme

Görükle Dumlupınar Mahallesi Petek Temizleme

Petek temizleme sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan şirketimiz sizlere Görükle Dumlupınar Mahallesi Petek Temizleme hizmetleri için ve kombi bakımı, kombi arıza onarımı ya da ikinci el kombi alım satım hizmetleri için faaliyet gösterir. Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan Görükle semtinin Dumlupınar mahallesi için hızlı ve güvenilir hizmet almak isteyen müşterilerimiz hemen iletişime geçebilir. 2013 yılından günümüze dek faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmekte olan ve Bursa Tekniker Servis bünyesinde çalışmalarını yürüten şirketimiz sizlere Bursa genelinde petek temizleme, yerden ısıtma tesisat temizliği, kombi bakımı, kombi temizliği gibi işlemler için hizmet sunuyor.

Petek temizleme nedir?

Petek temiliği tesisatınızın banyodaki havlupan ya da peteğinin sistemden ayrılmasını sağlayıp buradan 8 bar basınçlı makinemizin sisteme bağlantısının yapılması ile beraber sistemdeki kir, çamur, pislik tabakasının arındırılmasını sağlamaktır. Böylelikle çok daha verimli bir ısı elde etmenin mümkün olduğunu görecek, çok daha iyi bir sıcaklık elde edebileceksiniz. Dolayısı ile kombiniz daha az çalışacak ve daha tasarruflu bir şekilde faturalar ödemeye başlayacaksınız. Lakin bilmenizi isterim ki evinizde %30 40 50 60 vb. bir tasarruf elde edeceksiniz demek doğru değildir. Bu durumu etkileyen çok fazla faktör vardır. Evin güneş alıyor olması, evin dış cephe yalıtımının olup olmaması, dış cephe yalıtımı varsa kullanılan malzemenin kalitesi, pencere altlarından ya da yanlarından içeri soğuk hava girişi olup olmaması bu etkenlerden bazılarıdır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih sebebi olarak görülen Bursa petek temizleme firmamız sizlere Nilüfer ilçesimizin Görükle Semtinde yer alan Dumlupınar Mahallesi, Cevizlik Caddesi üzerinde hizmet sunar. Sizler de hızlı ve güvenilir bir hizmet almak isterseniz hemen iletişime geçebilir ve petek temizleme, kombi bakımı, kombi arıza onarımı gibi faaliyetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Görükle Dumlupınar Mahallesi Petek Temizleme

Dumlupınar mahallemizde petek temizleme ile ilgili birkaç şey daha eklemek için bu metnimizi 12.9.2021 tarihinde eklemeye koyulduk. Şimdiye dek pek çok mahalle sakinimize petek temizliği hizmeti sunduk ve mahallemiz öğrenci yoğunluklu bir alanda olduğu için sürekli yeni insanlarla tanışıyoruz. Görükle Dumlupınar mahallemizde petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize ortalama 2 yılda bir bu işlemi yaptırmaları gerektiğini öneriyoruz. Her yıl düzenli bir şekilde kombi bakımını tavsiye ediyoruz.

Petek temizliği şart mı?

Hayır, kesinlikle böyle bir şart yok. Zira şimdiye dek hiç petek temizleme yaptırmayan müşterilerimiz de var. Bu işlemlerin yapılması ile beraber çok daha verimli bir sıcaklık elde etmenin mümkün olduğunu görüyoruz. Daha düşün doğalgaz faturası ile karşılaştığımızı görüyoruz. Lakin kesinlikle böyle bir zaruriyetiniz yoktur.

Fakat kombi bakımına dikkat etmenizi öneriyoruz.

Kombi bakımının düzenli bir şekilde yapılması ile sistem iç aksamının genel kontrollerini sağlamak mümkün olacaktır. Olası bir sorun halinde önceden tespit etmek mümkün olacaktır. Bununla ilgili gerek sosyal medya üzerindeki paylaşımlarımızda görsel olarak gerek video olarak çeşitli sunumlarımızı bursa petek temizleme sayfalarımızda ya da bursa tekniker servis sayfalarımızda inceleme fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Hepinize rahat bir kış geçirmenizi dileriz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Call Now ButtonServis ARA