Home / 6 Taksit

6 Taksit

6taksit

Bursa petek temizleme firmamızı tercih ederek petek temizleme ve kombi bakımı yaptırmak isteyen müşterilerimiz kredi kartı ile ödeme yapmak istemeleri durumunda 6 taksit fırsatından yararlanabilecektir.

OdeAl-isyerimÖdeal iş yerim uygulaması ile beraber kredi kartı ödemelerini mobil pos cihazımız vasıtasıyla kabul etmeye başladık.  Bu uygulama sayesinde peşin fiyatına ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmadan 6 taksit imkanından yararlanabilirsiniz ya da küçük bir vade farkı ödeyerek 9 taksite kadar arttırabilirsiniz.

Bu alanda bursa petek temizleme firmamız yıllardan beri alanında uzman ekiplerle beraber sizlere hizmet sunmanın avantajını yaşamakta ve yaşatmaktadır. Sizlerde dilerseniz en uygun ödeme koşulları ile bize ulaşabilir ve ekonomik fiyat politikalarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda tüm marka kombi cihazlarınız için bakım ve onarım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Üstelik klima montajı, bakım onarım işlemleri, beyaz eşya cihazlarınızdaki arızaların giderilmesi işlemi, kombi montajı, kombi tamiri gibi işlemler için de halkımız bize ulaşabilmektedir. Ayrıca elektrik arızalarının giderilmesi, bakım onarım işlemleri, ankastre set cihazlarınız için taşıma işlemleri montaj ve de-montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bize ulaşmanız durumunda daima ekonomik fiyat politikaları ile sizlere hizmet sunuyor ve her zaman için beklentilerinizin üzerinde bir sonuç elde etmenizi sağlıyoruz.

Bursa petek temizleme alanında bizi lider yapan halkımızın takdirini kazanmış olmanın ve her yıl yüzlerce eve hizmet götürebiliyor olmanın haklı gururu ile sizlere özel servis hizmetleri sunuyoruz. Bursa’nın Nilüfer ilçesi başta olmak üzere Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya gibi merkez ilçelerinde sadece 1 saat gibi kısa bir süre içinde adrese geçiş yapabiliyoruz. Diğer tüm ilçelerimizde de aktif olarak teknik servis hizmetlerimiz ve petek temizleme hizmetlerimiz vardır.

Bize ulaşarak ekonomik fiyatlarla petek temizleme hizmetlerimizden ve diğer imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bursa Tekniker Servis

Call Now ButtonServis ARA