Emir Sultan Petek Temizleme

Emir Sultan Petek Temizleme – 0505 992 06 95

Petek temizleme işlemi kış ayları gelmeden önce kışa hazırlıklı bir şekilde girebilmeniz için yapılan bir işlemdir. Baktığımız zaman petek temizleme ile peteklerinizin işlevini tam bir şekilde yapması amaçlanır. Bu amaç doğrultusunda peteklerinizde bulunan kireç ve sutaşı çeşitli kimyasallar ile arındırılır ve peteğinizdeki ısı dağılımının eşit bir şekilde olması sağlanır.

Emir Sultan petek temizleme ile hem kireç ve sutaşından petekleriniz arınırken aynı zamanda peteklerinizde ve peteklerinize bağlı olan borularınızdaki tıkanıklıkları da açar. Böylece peteklerin tam bir şekilde işlevini yerine getirmesi sağlanır. Bu işlem sırasında hem petek temizleme makinesi hem de çeşitli kimyasallar kullanır. Sizde bir an önce peteklerinizi temizletin.

Mahallemizde petek temizleme  kombi bakımı, beyaz eşya servisi ve elektrik uydu anten işleri için de hizmet sunmaktayız.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA