Home / Bursa Petek Temizleme | 0505 992 06 95 | Kombi Bakımı / Bursa petek temizleme | kredi kartı geçerlidir

Bursa petek temizleme | kredi kartı geçerlidir

Bursa petek temizleme servisimiz 2016 yılından beri kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyor. Hızlı ve pratik işlem sonuçlarından en iyi şekilde yararlanmak ve kolay, güvenilir bir şekilde ödemenizi tamamlamak için bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz için 6 taksit fırsatı seçeneği sunuyoruz. üstelik herhangi bir şekilde ekstra bir bedel ödemenize gerek kalmadan peşin fiyatına 6 taksit yaptırabilirsiniz.

Bursa genelinde aktif bir şekilde petek temizleme, kombi bakımı, kombi arıza onarımı hizmetleri sunmakta olan bursa tekniker servis firmamız sizler için artık çok daha geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan 100 m2 merkez binamızda kombi arıza onarımı, klima arıza onarımı, beyaz eşya arıza onarımı gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.

Petek temizleme işlemleri için Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel gibi merkez ilçeler başta olmak üzere tüm Bursa genelinde petek temizliği alanında faaliyet göstermekteyiz. Petek temizliğinin yapılması ile beraber tesisatınızın içeriğinde yer alan kir ve tortu tabakadan iyi bir şekilde arındırma işlemi yapılabilir dolayısı ile çok daha düşük fatura ve çok daha iyi bir sıcaklık elde etmek gibi etkin çözümler elde edebilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme ve kombi bakımı

Bursa da petek temizleme ve kombi bakım hizmetleri sunan firmamız size şunları sunar; 1- kombi …