Home / Bursa Baymak Servisi

Bursa Baymak Servisi

Bursa Baymak Servisi 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunmakta

Bursa Tekniker Servis

Baymak markasının Bursa ili çapındaki en iyi garanti dışı servis birimi biziz. Bu iddiamızın nedenlerini şöyle sıralamak istiyoruz;

– Arıza veya bakım ihtiyacınızı bizlere aktardığınız andan itibaren gün içerisinde en kısa zamanda adresinizde oluyoruz.

– Personellerimiz çırak seviyesinde değil her biri işinin ehli olan ustalardır, dolayısı ile işinizi çok hızlı ve kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturacaklardır.

– Pek çok servis size taahhüt ettikleri zamanda adresinize gelmezler, bizler taahhüt ettiğimiz zamanda adresinizde oluruz.

– Ustalarımız sizlere arıza hususunda detaylı bilgi vererek, sizlerin sorunu anlamasını sağlar ve bu anlamda en uygun fiyat teklifini verir.

– Bizler haftanın yedi günü, geç saatlere kadar çalışmaktayız. Bu anlamda işinizi yetiştirmek için gerekirse ek mesai yaparak sorunlarınızı çözüyoruz.

Baymak Bursa Servisi Olarak Size Neden Güvenmeliyim?

Bursa’da kendisini Baymak servisi olarak tanımlayan lakin tecrübesiz, çırak seviyesinde diyebileceğimiz insanlar ile işleri yürütmeye çalışan pek çok servis bulunmaktadır. Bu bahsi geçen servislerin çalışanları iş ahlakından yoksun, probleminizi anlayabilecek teknik kapasiteye sahip olmayan, sizlere yüksek maliyetler çıkartan insanlardır. Bizler insanımızın mağduriyetinin önüne geçebilmek için bu saydığımız noktalarda diğer servislere göre farklı ve doğru hizmeti sunar işimizi alnımızın akı ile tamamlayarak, en iyi Bursa baymak özel servisi olduğumuzu gösteririz.

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.Bur

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.

Servis ARA