Home / Bursa Petek Temizleme | 0505 992 06 95 | Kombi Bakımı / Petek temizleme zamanı başladı!

Petek temizleme zamanı başladı!

bursa da petek temizleme işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme hizmetlerimize bu yıl için de başlamış bulunmaktayız. 2022 kış dönemi ve 2023 kış dönemi için petek temizleme ve kombi bakımı randevu kayıtlarımız için 0505 992 06 95 numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda petek temizliği ve kombi bakım ve onarım işlemleriniz için nakit ya da kredi kartına taksitli ödeme seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Petek Temizleme Servisi

Petek temizleme işlemleri için geçtiğimiz yıllarda bizi tercih eden müşterilerimiz neler yaptığımızı biliyor olsa da kısaca bir özet geçmekte fayda var. Petek temizliği için iki yöntem var bunlardan biri ilaçlı diğeri ilaçsız yöntemdir. Biz ilaçlı olanı öneriyoruz lakin bazı müşterilerimiz kombiye ve sisteme zarar verdiğini düşündüğü için ilaç kullanımına karşı çıkmaktadır. Siz bu konuda kararınızı önceden bildiriniz aksi takdirde ilaçlı temizleme işlemi yapılacaktır. Makine içerisine boşaltılan ilaç ile beraber önce tüm sistem kapalı devre halinde ilaca maruz kalır ve sistemde meydana gelen tortu tabakanın çözülmesi sağlanır. Bunun akabinde tek tek tüm petekler makine ile beraber temizleme işlemine tabi tutulur ve kaçınılmaz son tertemiz peteklere sahip bir şekilde rahat bir kış geçirmeniz yönünde olacaktır.

Hizmet bölgelerimiz;

Bursa’nın Nilüfer, Karacabey, Gemlik, Mudanya, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu ve Kestel ilçelerinde hizmet veriyoruz.

Yılda en az 1 kez petek temizliği yaptırmanızı öneriyoruz.

Peteklerin içinden çamur çıkar mı?

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa Kombi Arıza Servisi Hizmeti

Bursa Kombi Arıza Servisi

Bursa Kombi Arıza Servisi Bursa’nın Nilüfer semtinden bütün Bursa halkına Bursa kombi arıza servisi sunan …

Servis ARA