Home / Hizmetlerimiz / Kombi bakımı heryıl yapılır mı?

Kombi bakımı heryıl yapılır mı?

Kombi bakımı heryıl yapılır mı?

Evet, düzenli bir şekilde kombinize bakım yaptırarak cihazınızın çok daha uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Heryıl düzenli bir şekilde yaptırmanız sizin ve ailenizin can ve mal güvenliğini sağlamada önemli bir faktördür.

Kombi bakım ücreti ne kadar?

2020 yılında kombi bakım ücretimiz 150 TL’dir. Yoğuşmalı kombiler için bu ücret 180 TL’dir.

Kombi bakımında neler yapılır?

Kombinizin iç aksamı komple temizlenir, genleşme tankının içi dolu ise boşaltılır hava basıncı tamamlanır. Ateşleme ünitesi, iyon ve bujiler temizlenir. Filtreleri temizlenir ve çalışması kontrol edilerek ters bir durum varsa müşteriye bildirilir.

Kombi bakımı yapılmazsa ne olur?

Cihazınızın verimsiz bir şekilde çalıştığını görürsünüz, fan motorunuzun içi zamanla toz pislik kaplar ve prorsestatta çekme sorunları meydana gelir dolayısı ile ateşleme sorunları ile karşılaşırsınız ve çeşitli kombi arızaları beraberinde gelir. Düzenli bir şekilde bakım yaptırarak tüm bu sorunların önüne geçmeniz mümkündür.

Kombi arızalarında servis ücreti ne kadar?

Servis talep etmeniz durumunda 2020 yılı tarifesi olarak 70TL+KDV servis ücreti vardır. Adresinize gelinir ve cihazınızdaki sorun ya da sorunlu parçalar tespit edilir. Fiyat bilgisi verilir. Onay vermeniz durumunda parça değişimi yapılır ya da onarım yapılır. Bu sürecin akabinde parça değişimi olursa değişen parça ya da parçalarınız için 1 yıl garanti evrağı verilir ve adresten ayrılınır.

Kombi bakım ücreti kime ait?

Resmi prosedüre göre bakımlar kiracıya, arızalar ev sahibine aittir. Lakin tarafların anlaşmasına göre ya da iki tarafın da ılımlı davranışına göre arızalar ve bakımlar ortaklaşa ödenebilir. Bu tamamen ev sahibi ile aranızdaki samimiyete bağlı olacak şekilde değişkenlik gösterebilir.

Kombi bakımı öncesi;

Kombi bakımı sonrası;

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Call Now ButtonServis ARA