Home / Bursa immergas servisi / Bursa İmmergas Servisi

Bursa İmmergas Servisi

Bursa İmmergas Servisi

Ekiplerimiz sizlere şehrimizin her yerinde hizmet sunmaktadır. Kombi bakım ve onarım hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçebilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz. Bursa Merkez ve tüm ilçelerden gelen servis taleplerini hızlı bir şekilde değerlendirmekte olan teknik servis ekiplerimiz sizlere arıza onarımında hızlı, garantili ve profesyonel çözümler sunacaktır. İnternet sitemiz vasıtası ile Bursa İmmergas Servisi için oluşturacağınız talepler doğrultusunda adresinize en yakın özel servis ekibimiz gönderilir.

Bursa Kombi arıza onarım

Adrese gelindiğinde ilk olarak cihazınızda nasıl sorun olduğunu analiz eder ve size konu hakkında bilgilendirme yapar. Arızanın neden kaynaklı olabileceği ve ne gibi bir maliyetle karşılaşacağınız hakında bilgi verilir ve değişmesi gereken parça size bildirilir. Onay vermeniz durumunda ekiplerimiz daima araçta tam teşekküllü bir şekilde servise çıkar ve hızlı bir şekilde sorunların çözüme ulaşabiliyor olduğunu görürsünüz. Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan ekiplerimiz arızanın onarmı ile beraber size bir evrak verir ve bu evrağın bir yıl süre ile saklanması gerektiğini size bildirir. Bir yıllık süre zarfı içinde kullanıcı hatası olmayan durumlarda ve elektriksel sorunların dışında onarım ücretsiz olarak tekrarlanır ve değişen parça bir yıl garantili olacak şekilde sizlere teslim edilir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Hızlı, ekonomik ve profesyonel bir servis anlayışı ile sorunların olabildiğince seri bir şekilde çözülmesi için sizlerden gelecek olan servis taleplerine seri bir şekilde çözüm üretilmektedir. Bursa İmmergas Servisi ekiplerimiz alanında uzman ekiplerden oluşmakta ve cihazlarınızda ne gibi sorunla karşılaşırsanız ekonomik bir şekilde çözüme ulaşmasını sağlayacaktır. Ayrıca bilmenizi isterim ki düzenli bir şekilde petek temizleme ve kombi bakımı ile beraber çok daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Düzenli kombi bakımında neler yapılır?

Her yıl düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Kombi bakımında kombi genleşme tankı, elektronik kartı, gaz valfi, brülörü, bujiler, fan motoru, sensörleri, su akış türbini, prosestadı kontrol edilir. İç aksamı ve ateşleme ünitesine toz temizliği yapılır. Bu işlemlerle beraber kombinizde herhangi bir sorun olup olmadığı tespit edilir. Cihazınızda herhangi bir sorun varsa bildirilir ve onayınızla birlikte onarım ya da değişimi yapılır.

İkinci el immergas kombi alım & satım;

Kullanmadığınız ya da atıl duruma geçen ikinci el kombi cihazlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Öncelikli tercihimiz immergas markasıdır lakin diğer markalar için de ulaşırsanız değerinde nakit olarak kombinizi satın alabiliriz. İkinci el kombi talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz. Elimizde daima 2. el kombi bulunduruyor ve ekonomik fiyatlarla sizlere bu ürünleri sunuyoruz.

İmmergas 10 arıza kodu nedir?

İmmergas 10 arıza kodu aslında bir arıza olmadığı ve uyarı anlamına gelmektedir. Cihazınızda su basıncının bittiği ya da 1 bar değerinin altına indiği anlamına gelmektedir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda manometreden su basıncını kontrol edebilir ve su doldurabilirsiniz.

İmmergas 03 arıza kodu nedir?

İmmergas 03 arıza kodu cihazınız üzerinde bir hava akış sorunu olduğu anlamına gelmektedir. Bu durumda cihazınızın Elektronik kart arızası, fan motoru arızası ya da cihaz üzerinde yer alan prosestat arızası olabileceği anlamına gelmektedir. Böyle bir durumda bireysel olarak çözüm elde etmek mümkün değildir. Teknik servis talebi oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz. Bursa Tekniker Servis sizlerin hizmetindedir.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Servis ARA