Home / Bursa Petek Temizleme | 0505 992 06 95 | Kombi Bakımı / Gürsu Kurtuluş Mahallesi Petek Temizleme

Gürsu Kurtuluş Mahallesi Petek Temizleme

bursa-petek-temizleme

Bursa Gürsu Kurtuluş Mahallesi Petek Temizleme ve Kombi servisi hizmetleri için bize hemen ulaşabilir ve kısa süre içinde “kombi bakımı ile petek temizleme” hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyet göstermekte olan şirketimiz sizlere kombi arıza onarımı, kombi bakımı, petek temizliği, yerden ısıtma tesisat temizliği, ikinci el kombi satışı, ikinci el kombi satın alma, kombi montajı gibi çeşitli konularda faaliyet sunar. Bursa Tekniker Servis şirketimizin resmi web sayfası olan www.bursateknikerservis.com dışında herhangi bir adresi yoktur. Bizi tercih etmek isteyen müşterilerimiz Bursa’nın 6 Merkez ilçesi olan Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Gürsu, Kestel başta olmak üzere tüm ilçelerde önceden randevu kaydı almak suretiyle hızlı bir şekilde hizmet alabilir. Bizi tercih ederek iyi bir petek temizleme ve kombi bakım onarım hizmeti elde edebilirsiniz.

Bursa petek temizleme ve kombi bakım onarım hizmetlerimiz için sizlere Bursa Gürsu ilçesinde Kurtuluş mahallesinde mobil servis araçlarımız ile beraber tam donanımlı teknik personel ile beraber hizmet sunuyoruz. Bizi tercih ederek hızlı, güvenilir, ekonomik ve garantili bir teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Call Now ButtonServis ARA