Profesyonel petek temizleme

Bursa merkez de ve ilçelerde profesyonel petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği firmamız sizlere alanında uzman ekibi ile beraber hizmet sunuyor.

Faturalar yüksek geliyor ama odalarınız ısınmıyorsa sizde hemen iletişime geçin ve size bir teknik servis ekibi gönderelim. Kaliteli işçilik ve uygun fiyatlardan yararlanmak isterseniz bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır. Son teknoloji makineler ve kimyasallar ile beraber yapılacak olan işlem sonucunda sizler daha verimli bir kış dönemi geçirebileceksiniz.

Bursa da profesyonel petek temizleme hizmeti sunan firmamız makine ve kimyasal ile beraber peteklerinizin iç aksamında meydana gelen çamur tabakasını komple gideriyor ve sizlere rahat bir kış süreci geçirmenizi sağlıyor. Kombinizde meydana gelmiş olan arızaların onarımını yapıyor ve değişen tüm yedek parçalar için bir yıl garanti veriliyor.

Bursa Tekniker Servis

Petek temizleme için bizi tercih eden müşterilerimiz için standart daire ve dubleks için kullandığımız özel petek temizleme makineleri ile beraber hizmet sunuyoruz. Ayrıca daha büyük alanlarda villa, iş yeri, fabrika gibi alanlarda da hizmet sunuyoruz. Taleplerinize uygun bir şekilde kurumsal olarak hizmet vermekte olan şirketimiz sizelere 4 bar, 6 bar ve 8 bar basınçlı makinelerle beraber hizmet sunuyor. Çok iyi bir petek temizleme hizmeti elde etmek isteyen müşterilerimiz bazen işlem sürecini soruyor. Bu soru son zamanlarda sık sık sorulduğu için yazma gereği hissettim. Tesisatınızdaki kir oranının ne durumda olduğunu bilemeyiz.

Bunu ancak makineyi sisteme bağladığımızda görebiliriz. Eğer kirlilik oranı fazla ise daha uzun, kirlilik oranı daha az ise daha kısa bir süre içinde tesisat temizleme işleminiz tamamlanacaktır. Bursa Petek Temizleme firmamız sizlere 2013 yılından günümüze dek faaliyet sunar. Şirketimizin gerçekleştirdiği petek temizleme hizmetleri ile alakalı geçmiş yorumları alt kısımdan, facebook sayfamız üzerinden ya da google sayfamız üzerinden okuyabilir siz de olumlu ya da olumsuz durumları bize bildirebilir ya da doğrudan yorum bırakabilirsiniz.

 

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Servis ARA