Home / Hizmetlerimiz / Çalı Mahallesi Petek Temizleme

Çalı Mahallesi Petek Temizleme

Bursamızın gelişmekte olan semtlerinden biri olan Çalı Mahallemizde kombi arıza onarımları ve petek temizleme işlemleri için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşmanız durumunda hemen ekip gönderebiliriz.

Bursa petek temizleme firmamız sizlere kombi bakımı ve petek temizleme alanında en uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi ile işlem sunar. Nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Bursa petek temizleme firmamız banyonuzda yer alan peteğin ya da havlupan’ın sökülerek 8 bar basınçlı petek yıkama makinesinin kullanımı ile beraber tesisat temizleme işlemini gerçekleştirmektedir.

Bursa petek temizleme hizmetlerimiz Bursamızın güzide semtlerinden biri olan Nilüfer’in incisi Çalı’da da sizlerin hizmetindedir. Hemen iletişme geçerek Çalı Mahallesi kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Yoğuşmalı Kombi ile Hermetik Kombi Arasındaki Farklar

Yoğuşmalı kombi ile yoğuşmalı olmayan hermetik kombiler arasındaki farklar ve çalışma sistemi hakkında kısaca bilgiler …

Call Now ButtonServis ARA