Home / Hizmetlerimiz / Çalı Mahallesi Petek Temizleme

Çalı Mahallesi Petek Temizleme

Çalı Mahallesi Petek Temizleme

Bursamızın gelişmekte olan semtlerinden biri olan Çalı Mahallemizde kombi arıza onarımları ve petek temizleme işlemleri için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşmanız durumunda hemen ekip gönderebiliriz.

Bursa petek temizleme firmamız sizlere kombi bakımı ve petek temizleme alanında en uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi ile işlem sunar. Nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Bursa petek temizleme firmamız banyonuzda yer alan peteğin ya da havlupan’ın sökülerek 8 bar basınçlı petek yıkama makinesinin kullanımı ile beraber tesisat temizleme işlemini gerçekleştirmektedir.

Bursa petek temizleme hizmetlerimiz Bursamızın güzide semtlerinden biri olan Nilüfer’in incisi Çalı’da da sizlerin hizmetindedir. Hemen iletişme geçerek Çalı Mahallesi kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

Bursa petek temizleme ve teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için sizlere 2013 yılından günümüze dek kusursuz bir hizmet anlayışı ile çalışma sunuyoruz. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan Bursa petek temizleme ve kombi bakım onarım servisimiz sizlere her yıl düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmanızı önermektedir. Düzenli bir şekilde yapılan kombi bakımı ile hem cihazınızın iç aksamındaki kontrolleri sağlamak hem de olası arızaları önceden tespit etmek mümkün olacaktır.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Servis ARA