Home / Bursa immergas servisi / Bursa Nilüfer İmmergas Kombi Servis

Bursa Nilüfer İmmergas Kombi Servis

Bursa Nilüfer İmmergas Kombi Servisi

Bursa İmmergas kombi servisi hizmetlerimiz için Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Görükle semtindeyiz.

Bursa genelinde bulunan tüm İmmergas markalı kombilerin bakım ve onarımlarını sağlayan bir kombi servisimiz sizlere özel olarak hizmet vermektedir. Bursa İmmergas kombi servisinin uzman, tecrübeli ve usta kadrosu, İmmergas markalı kombilerinizde oluşan arızaları, en iyi yoldan çözer.

Avantajlı fiyatları ile Bursa İmmergas Kombi Servisi, İmmergas kombi kullanıcılarına da bakım, onarım veya tamir sonunda kolaylık sağlar. Bursa İmmergas Kombi Servisine ulaşmak için, 0505 992 06 95 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Bursa İmmergas Kombi Servisimizin internet sitesi http://www.bursateknikerservis.com da bulunan “Bize Ulaşın” kısmındaki formu doldurup yolladıkları takdirde kendilerine acil olarak dönüş yapılacaktır.

Bursa Tekniker Servis

Bursa İmmergas Bakım Hizmeti

Bursa İmmergas kombi servisi, İmmergas markalı kombilerinizi her sene başında bakım yaptırmanızı tavsiye etmektedir. Bu sayede kış aylarında kombilerin sürekli çalışmasından kaynaklı sorunlar engellenir. Bursa İmmergas bakım hizmeti sayesinde İmmergas markalı kombinizin hem daha verimli çalışmasını sağlar hem de bütçenizde tasarruf etmiş olursunuz. Bursa İmmergas bakım servisinin bu sene yaptığı kombi bakım hizmeti kampanyası ile ilgili bilgi almak için resmi internet sitesini ziyaret edebilir ya da 0 505 992 06 95 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bursa İmmergas Onarım Hizmeti

Bursa İmmergas kombi servisinin onarım hizmeti ile İmmergas markalı kombilerinizin herhangi bir arızasında onarım işlemini kolaylıkla halledebilirsiniz. Bursa İmmergas Kombi servisini ile iletişim sağladığınızda; evinize en hızlı bir şekilde ulaşır, problemi tespit eder ve müşterisine oluşabilecek fiyat bilgisini aktarır. Müşterinin onayına göre problemi en doğru yoldan hızlı bir şekilde çözer.

Bursa İmmergas Servis Hizmeti

Bursa İmmergas kombi servisi aynı zamanda birçok alanda da servis hizmeti vermektedir. Kombi, klima, petek temizleme, doğalgaz sobası ve şofben hizmeti vermektedir. İmmergas marka kombilerde sıkça karşımıza çıkan sorunlar arasında elektronik kart arızaları, fan motoru arızaları, hava akış prosestat arızaları ya da genleşme tankı sorunları çıkar. Tüm bu sorunlar için teknik servis ekiplerimiz size hızlı ve ekonomik fiyatlarla hizmet sunar.

Teknik servis talep etmek için bize ulaşabilirsiniz. Adresinize gelecek olan teknik servis personelimiz öncelikle cihazınızda meydana gelmiş olan arızanın tespit edilmesini sağlar ve sonra durum hakkında size bilgilendirme sağlar. Yapılacak işlemler ya da değişecek parçalar için sizin onayınız alınır ve tam donanımlı teknik servis araçlarımızla beraber çözüm üretilir. Değişen parçamız bir yıl garantili bir şekilde size teslim edilir.

Kombilerinizde meydana gelebilece olan mekanik ve elektronik arızalar için anında çözüm üretmemizi isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir. Tüm modeller için elektronik kart dahil olmak üzere tüm mekanik parçalar araçlarımızda mevcut olup hızlı ve ekonomik fiyatlarla çözüm elde etmek mümkün olacaktır.

Bugün kombi arızası için geldiğimiz Özlem hanımın evinde bakın ne ile karşılaştık. Biz çok şaşırdık eminim siz de şaşıracaksınız. Elektronik kartımıza bir kertenkele gelmiş ve malesef elektronik kartımızı yakmış, geçmiş olsun. Tabi ki Bursa Tekniker Servis araçlarımızda tüm mekanik ve elektronik parçalar mevcut olduğu için anında çözüm ürettik.

 

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.
Servis ARA