Home / Hizmetlerimiz / Bursa petek temizleme fiyatları

Bursa petek temizleme fiyatları

Bursa petek temizleme fiyatları yaz döneminde güzel bir kampanya ile sizlere sunulmaktadır. Hemen iletişime geçerek ekonomik fiyat politikalarımızdan yararlanabilir ve evinizdeki tüm peteklerin tertemiz bir hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz.

Evinizdeki petek sayısına göre petek temizleme fiyatlarımız şöyledir;

1-4 petek arasında peteğiniz varsa 200 TL (Kombi bakımı hediye)

5-7 petek arasında ise 250 TL (Kombi bakımı hediye)

8-10 petek arasında ise 350 TL (Kombi bakımı hediye)

Yukarıdaki fiyat tablosu standart daireler için geçerlidir.

Yerden ısıtma sistemli dairelerde;

Banyoda havlupan ya da petek varsa 250 TL

Banyoda havlupan ya da petek yoksa 350 TL’den hizmet verilmektedir.

Villa ve iş yerleri için fiyat teklifi almak üzere iletişime geçebilirsiniz. ( 0505 992 06 95 )

Sizlerde düzenli bir şekilde petek temizleme ve kombi bakımı yaptırarak hem daha iyi bir sıcaklık elde edebilir hem de beklentilerinizin üzerinde bir sonuç elde edebilirsiniz. Bizi tercih eden mutlu müşterilerimizden biri de siz olmak isterseniz hemen internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Bursa petek temizleme firmaları arasında daima kaliteli ve kusursuz bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Nilüfer petek temizleme, Osmangazi petek temizleme, Gürsu petek temizleme, Yıldırım petek temizleme, Orhangazi petek temizleme, İnegöl petek temizleme ve bunun gibi birçok yerde aktif olarak hizmet vermekte olan firmamız sizlere beklentilerinizin üzerinde bir sonuç elde etmeniz için hizmet sunuyor. Bursa da teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için ayrıca beyaz eşya, klima, kombi arıza onarım hizmetleri sunuyoruz. Bu alanda bizi tercih etmek isteyen müşterilerimiz daima beklentilerin üzerinde bir sonuç elde edebilmektedir. Kaliteli ve kusursuz bir bakım onarım hizmeti elde edebilir üstelik kredi kartına 6 taksit ile ödeme yapabilirsiniz.

Petek temizliği İle Kışa Hazırlıklı Girin

Petek temizliği kışa girilmeden önce mutlaka yaptırılması gereken bir işlemdir. Bu işlemi iki farklı yol ile yaptırabilmeniz mümkündür. Ancak bu iki durumda birbirinden oldukça farklıdır. Bu farklılıkları yapılışlarındaki farklılıktan gelir. İlk yöntemde petekler yerlerinden çıkartılarak yapılmaktadır. Aynı zamanda petekler ile birlikte borularda yerlerinden sökülür ve temizleme işlemi yapıldıktan sonra yerine geri takılır. Takıp çıkarma işleminden dolayı uzun süren bir işlemdir. Diğer yöntemde ise petekler yerlerinden çıkartılmaz ve kimyasallar ile kirler ve kireçler vakumlanma yöntemi ile çıkartılır. Petek temizliğinizi yaptırdıktan sonra veriminizin artacağını ve faturanızdaki olumlu gelişmeyi fark edeceğiniz bir gerçektir. Petek temizliğinizi mutlaka yaptırın.

Petek temizliği Yöntemleri;
Petek temizliğini kış aylarından önce yaptırarak iyi bir şekilde ısınma şansına sahip olabilirsiniz. Petek temizliğinin yapılmasında genel olarak ve çoğunlukla iki yöntem kullanılmaktadır. Kullanılan yöntemler birbirinden farklıdır. İlk yöntem hem daha zor ve daha uzun sürer ancak maliyeti diğerine göre daha azdır. Bu yöntemde petekleriniz ve peteklerinize ait olan borularınız çıkartılarak temizleme işlemine başlanır. Temizleme işlemi bittikten sonra petekler yerlerine takılarak temizleme işlemi tamamlanır. Diğer petek temizliği yönteminde ise çeşitli kimyasallar ile petekler temizlenir ve kalan kirler vakumlanma yöntemi ile çekilir. Böylece petek temizliği yapılmış olur. Ancak bu yöntem daha maliyetlidir. Diğer yönden tam bir sonuç almanız için iki yöntemde size yardımcı olacaktır.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir yanıt yazın

Servis ARA