Home / Hizmetlerimiz / Bursa Regal Servisi

Bursa Regal Servisi

Bursa Regal Servisi

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

bursa-regal-servisi

Regal Özel Servisi Bursa’da Bir Telefon Kadar  Yakınınızda!

Garanti süresi dolmuş Regal beyaz eşya, klima veya kombiler ile ilgili sorunlarınız mı var? Arızaların maliyetlerinden çekiniyor ve uygun bir özel servis mi arıyorsunuz? Hemen bizleri sitemizde yer alan telefon numaraları ile arayarak, ikinci soruda ki çekincelerinizi ortadan kaldırırken, birinci sorunun en kaliteli cevabı ile tanışabilir ve şanslı binlerce müşterimiz arasına dahil olabilirsiniz.

Regal markası, avrupa menşeili bir marka olup, hızla tüm ülkelerde bilinirliğini arttırmış, uygun fiyatlı ürünler ile piyasada tercih sebebi olan bir markadır. Bu anlamda Türkiye pazarına girdikleri tarih olan 1980 yılı onlar için Asya pazarı kapılarının açılmasının ilk adımı olarak dikkat çekmektedir.

Bursa’nın işini en düzgün yapan ustalarını bir araya getirerek oluşturduğumuz, Regal beyaz eşya, klima ve kombi servis hizmetlerimiz haftanının yedi günü akşam saatlerine kadar hizmet sunmaktadır. Hizmet politikamız çerçevesinde, müşterilerimizin memnuniyeti adına yapacağımız çalışmalar oldukça ileri düzey kalitede olacak olup, üst düzey bilgimiz ile sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturacağız.

bursa-nilüfer-regal-servisi

Regal Markasının Küçük Ev Aletlerine Servis Hizmeti Vermiyoruz

Bu hususta oldukça fazla telefon almaktayız, bizler özel klima, kombi, beyaz eşya servisiyiz. Bu çerçevede küçük ev aletlerine hizmet sunamamaktayız. Küçük ev aletleri ile ilgili olarak, Regal çağrı merkezini arayarak sizlere en yakın küçük ev aletleri servisinin bilgilerini alarak onlara ulaşabilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA