Yunuseli petek temizleme

Bursa petek temizleme firmamız bugün Osmangazi ilçemize bağlı olan yunuseli semtinde Serkan abimizin sıcak su sorunu yaşadığı immergas marka kombisindeki sorun için adrese gitti. Kombi üzerinde yapılan incelemeler neticesinde cihazın su akış şalterinde bir sorun olduğu ve değişimi ile sorunun giderileceği bildirildi. Müşterimizin onayı ile birlikte su akış şalteri değişti ve sıcak su sorunu tam anlamı ile çözülmüş oldu. Kombi bakımına karar verilemesi neticesinde kombi iç aksamında genleşme tankı basıncı kontrol edildi, kombi ateşleme ünitesi temizlendi, sensörler kontrol edildi ve alt kısımda yer alan filtre temizliği yapıldı.

Lakin filtre açıldığında gördük ki tesisat kirli bu durum müşterimize bildirildi ve bunun neticesinde makine ile bir petek temizleme işlemi yapılması gerektiği söylendi. Fiyatta anlaşma sağlandı ve müşterimize kredi kartına 3 taksit imkanı sunularak petek temizleme işlemi yapıldı. Yukarıda müşterimizin memnuniyet yorumunu ve tesisatın kirlilik durumunu doğrudan gözlemleyebilir ve sizlerde dilerseniz 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Bursa petek temizliği ve kombi bakım onarım himetleri için bizi tercih eden mütlerilerimiz daima ekonomik fiyat ve kaliteli bir himet alacaktır. Dilerseniz sizlerde kombi bakımı, kombi arızası veya petek temizliği gibi işlemler için iletişime geçebilirsiniz.

 

Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/bursa.kombi.servisi.16

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Call Now ButtonServis ARA