Home / Bursa Hotpoint Servisi

Bursa Hotpoint Servisi

Bursa Hotpoint Ariston Servisi ~ 0505 992 06 95

Bursa Tekniker Servis

Hotpoint markası Bursa’mızda oldukça revaş gören beyaz eşya, klima ve kombi üreticileri arasında önemli bir yere sahiptir.  Hotpoint özel servis hizmetlerini bünyemizde toplayarak yaklaşık beş yıldır Hotpoint servisi olarak hizmet sunmaktayız. Garanti süresi dolmuş olan Hotpoint cihazlarınız için bizleri arayarak gün içerisinde en kısa sürede hizmet talep edebilirsiniz.

Hotpoint, 1911 yılında Amerikan sermayesi ile kurulmuş beyaz eşya, klima, kombi üreticisi marka olarak Türkiye pazarında da yıllardır en çok tercih edilen markalardan birisi olmayı başarmış bir firmadır. Firmanın, oldukça ince detay içeren mühendislik çalışmaları sayesinde kaliteli ürünler ortaya koyduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır.

Hotpoint Cihazlarınızın Tüm Sorunlarını Giderebiliyoruz;

Servisimiz çatısı altında barındırdığımız teknik personellerimiz Hotpoint cihazları hususunda uzmanlaşmış bireylerden oluşmaktadır, dolayısı ile Hotpoint cihazınıza en kaliteli hizmeti biz vermekteyiz. Hotpoint markasına yönelik yaptığımız arıza tespit ve onarım çalışmaları sırasında oluşacak parça talebini ithal etmiş olduğumuz orjinal parçalar ile sağlamakta ve siz değerli müşterilerimizin yan sanayi parçalar ile yeniden aynı sıkıntıları yaşamasının önüne geçmekteyiz. Türkiye ve Bursa’nın en kaliteli özel teknik servis kadrolarından birisine sahip olan firmamız müşterilerimizin isteklerine doğru yanıtlar verebilmek için sürekli bir gelişim içerisinde olup, sürekli olarak kendilerini işleri hususunda geliştirecek eğitimler almaktadırlar.  Bizleri arayarak ücretsiz danışma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.

Call Now ButtonServis ARA