Home / Bursa Petek Temizleme | 0505 992 06 95 | Kombi Bakımı / Bursa petek temizleme | kredi kartı geçerlidir

Bursa petek temizleme | kredi kartı geçerlidir

Bursa petek temizleme servisimiz 2016 yılından beri kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyor.

İyi bir petek temizleme ve kombi bakımının ardından kolay ödeme yöntemlerinden yararlanabilir, kredi kartına taksit ya da tek çekim ile beraber ödemenizi yapabilirsiniz. Üstelik bunun için ekstra bir kart komisyonu ya da ilave bir ücret’de ödemenize gerek yok. Kış geldi, masraflar arttı bunun üstüne bir de biz yük olmayalım işinizi ve hayatınızı kolaylaştıralım istedik. Şimdi bizi tercih ederek kombi bakımı ve petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için kredi kartı ile ödeme ve taksitli ödeme imkanı mümkün!

Hızlı ve pratik işlem sonuçlarından en iyi şekilde yararlanmak ve kolay, güvenilir bir şekilde ödemenizi tamamlamak için bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz için 6 taksit fırsatı seçeneği sunuyoruz. Üstelik herhangi bir şekilde ekstra bir bedel ödemenize gerek kalmadan peşin fiyatına 6 taksit yaptırabilirsiniz.

Bursa Tekniker Servis

Bursa genelinde aktif bir şekilde petek temizleme, kombi bakımı, kombi arıza onarımı hizmetleri sunmakta olan Bursa Tekniker Servis sizler için Nilüfer’de yer alan merkez binamızda kombi arıza onarımı, klima arıza onarımı, ikinci el cihaz alım satım gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.

Petek temizleme işlemleri için Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel gibi merkez ilçeler başta olmak üzere tüm Bursa genelinde petek temizliği alanında faaliyet göstermekteyiz. Petek temizliğinin yapılması ile beraber tesisatınızın içeriğinde yer alan kir ve tortu tabakadan iyi bir şekilde arındırma işlemi yapılabilir dolayısı ile çok daha düşük fatura ve çok daha iyi bir sıcaklık elde etmek gibi etkin çözümler elde edebilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Yüksek doğalgaz faturasına son

Isınma sorunu olan peteğiniz varsa, peteklerinizin altı soğuk üstü sıcaksa, peteklerinizi en az 2 yıldır …

Call Now ButtonServis ARA