Home / Bursa Bosch Servisi

Bursa Bosch Servisi

Bursa Bosch Servisi ~ 0505 992 06 95 

Bursa Tekniker Servis

Beyaz Eşya, Klima, Kombi Servis Hizmet Politikalarımız

Tecrübe denildiğinde teknik servis sektöründe biz ve ekibimiz üyesi insanlardan başkası, Bursa ilinde gösterilemez. Siz güzel insanların tercihleri doğrultusunda, yıllardır Bursa’nın en çok adrese giden ve tamir, bakım işlemi yapan garanti kapsamı dışında çalışan özel servis birimiyiz.

Servis hizmetimiz, özel servis ismi altında gerçekleştirilir. Bizler garantisi henüz dolmamış olan Bosch marka cihazlarınıza müdahale edememekteyiz.  Bu hususta ısrarda bulunmadan önce, müdahale sonucunda cihazın garanti kapsamından çıkacağınıbilmenizi isteriz. Bu anlamda bizler garanti süreci dolmuş olan Bosch beyaz eşya, klima ve kombiler için elit personellerimiz ile haftanın yedi günü akşam saatlerine kadar adreslerinizde hizmet sunuyoruz.

Hizmetimizden faydalanacak olan bireyler, arıza giderilmesi sırasında parça değiştirilmesi söz konusu ise bu parçanın tarafımızca bir yıl süre ile garanti altına alındığını bilmesini isteriz. Kullandığımız yedek parçalar orjinal ve sıfır ürünlerdir.

Adresinize gelmeden önce 50 TL servis ücretimiz olduğunu telefonda sizlere belirtmekteyiz, bu hususta sizler de takdir edersiniz ki arıza tespitinin ücretsiz yapılması, benzin ve zaman kaybı gibi faktörlerden dolayı mümkün değildir.

Bursa’nın En Ucuz ve Hızlı Servisi  

Bizler, her hangi bir servise bağlı olmaksızın kendi işimizi yapan ustalar olduğumuzdan dolayı sizlere piyasadaki en uygun fiyatları sunabilmekteyiz. Fiyat politikamız parça maliyeti ve işçilik üzerinden hesaplanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.Bur

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.

  1. Bursa Bosch Servisi
  2. Bursa Bosch Beyaz Eşya Servisi
  3. Bursa Bosch Klima Servisi
  4. Bursa Bosch Kombi Servisi
  5. Bosch Bursa Servisi

 bursa-bosch-servisi

Call Now ButtonServis ARA