Home / Osmangazi Petek Temizleme

Osmangazi Petek Temizleme

Bursa Osmangazi Petek Temizleme

Osmangazi Petek Temizleme şirketi alanında uzman ekipler ile hem petek temizliği hem de kombi bakımı hizmetleri vermektedir. Osmangazi yanı sıra, nilüfer petek temizleme, yıldırım petek temizleme ve Bursa’nın tüm ilçelerinde petek temizliği hizmetleri sunuyoruz.

Biliyorsunuz ki peteklerin içinde ısınmamız için bir sıvı (su) sirkülasyonu olmaktadır. Bu sıvının zaman içinde çamurumsu bir tabaka aldığı görülmektedir. Dolayısı ile çamurumsu tabakanın peteklerde dibe çökmesi ile beraber ısınmada sorunlar yaşamaya başlar ve daha iyi bir ısı elde edebilmek için kombi derecesini arttırma gereği duyarız.

Hal böyle olunca petek temizleme ön plana çıkar ve emin olabilirsiniz ki peteklerinizin temizlenmesi ile beraber 60 derecede ısıttığınız eviniz 40-45 derecede rahatlıkla ısınacaktır. Bu durum doğrudan doğalgaz sarfiyatına yansıyacak ve doğrudan faturalarınıza yansıyacaktır.

Bununla ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgi almak isterseniz 0505 992 0 695 numaralı telefondan iletişime geçebilir ve petek temizliği için randevu talep edebilirsiniz.

Call Now ButtonServis ARA