Home / Bursa Arçelik Servisi ~ 0505 992 06 95

Bursa Arçelik Servisi ~ 0505 992 06 95

Bursa Arçelik Servisi ~ 0505 992 06 95

Bursa Tekniker Servis

Bursa Arçelik Servisi hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilen web sayfamız sizlere hızlı ve güvenilir bir hizmet sunabilmeyi arzulamaktadır. Dilerserniz hemen 0505 992 06 95 numaralı telefonu arayarak servis talebi oluşturabilirsiniz.

Siz değerli Bursa Arçelik marka beyaz eşya, klima veya kombi kullanıcıları oldukça şanslı, pek çok şehirde bulunamayacak kalitede teknik servis hizmetleri bizler tarafından Bursa ilinde verilmektedir. Arçeliğin bizzat kendi bünyesinde yıllarca çalışmış olan teknik personellerimizin her birisi bu işi uzun yıllardır sürdürmekte vehızlı bir şekilde arıza giderimi ve bakım işlemleri sağlanmaktadır.

Türkiye’nin en büyük markalarından birisi olan Arçelik markasını tercih etmiş olan bireysel ve sanayi tipi kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayız. Sanayi tipi büyük arçelik kazanlarından, ev tipi çamaşır makinesine, kombiye kadar bütün arçelik ürünleri için bakım, onarım hizmeti verebilmekteyiz.

Bursa’nın En Hızlı Arçelik Servisi

Garanti süresi dolmuş olan Arçelik marka beyaz eşya, klima, kombileriniz için son derece hızlı bir şekilde tüm Bursa’ya hizmet sağlamktayız. Teknik ekibimiz işin ehli olduğundan dolayı cihazınızda bir arıza mevcut ise en kısa zamanda arıza tespiti gerçekleştirerek onarım işlemlerine geçebilmektedir, bu sayede Bursa’nın en hızlı servisi olduğumuzu sizlerde görebileceksiniz.

Tecrübemize güvenin, kadromuz işinin ehli yıllarca bu sektör içerisinde hizmet vermiş ve müşteri ilişkileri üst düzey olan bireylerden oluşmaktadır. Sizlerden gelen talepleri anında cevaplayabilecek bu mobil ekiplerimiz Bursa şehrimizin her köşesine hızlı hizmet sunabilmek için araçları ile sürekli olarak sahada hizmet vermekteler. Arçelik servis ihtiyacınız için bizleri arayarak pişman olmanın önüne geçebilirsiniz.

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.Bur

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.

Call Now ButtonServis ARA