Kammak makine tercih ediyoruz

Bursa petek temizleme firmamız kammak makine tarafından üretilmiş olan kammak kpt 80 serisi bir cihaz kulanarak sizlere profesyonel bir petek temizleme hizmeti sunmaktadır. Kullandığımız petek temizleme makinemizin 8 bar değerinde bir basınca sahip olması dubleks ve tribleks evlerde iyi bir temizleme işlemi yapmasını sağlamaktadır. 18 kg ağırlığa sahip olan bu makinemizin içeriğinde yer alan 2000 watt değerindeki ısıtıcı rezistans ile beraber etkili bir petek temizleme hizmeti sunabiliyoruz.

Bursa petek temizleme firmamızı tercih eden müşterilerimiz teknik bilgiye sahip olan deneyimli personelimizden yararlanarak aynı zamanda kombi bakımı ve arızalı kombiler için arıza onarım hizmetlerinden de yararlanabilmektedir. Profesyonel olarak hizmet vermekte olan Bursa Tekniker Servis personelimiz sizler için petek temizliği ve kombi bakımı hizmeti sunar. Tercih ettiğimiz kammak marka kpt 80 serisi cihazımızın 16 litrelik bir depo hacmi var ve bu depo ile beraber iyi bir basınç vererek etkin bir petek temizliği gerçekleştirmektedir. Siz de dilerseniz hemen 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden Bursa petek temizliği ve kombi bakım onarım firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Servis ARA