Home / Görükle petek temizleme

Görükle petek temizleme

Görükle petek temizleme

Petek temizleme işlemleri için alanında yılların tecrübesine sahip olan uzman ekiplerimizden hizmet almayı tercih ediyor kısa bir süre içinde başarılı sonuçlar elde etmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız sizlere Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Görükle semtinde tüm kombi markaları için bakım ve onarım hizmetleri yanı sıra petek temizleme işlemlerinden de en uygun koşullarda yararlanmanızı sağlamakatadır. Bizi tercih eden bireyler bilir ki size en yakın konumda olan firmamız çok hızlı bir şekilde adresinize geliyor ve cihazlarınızdaki sorunların hızlı bir şekilde giderilmesini sağlıyor.

Görükle Petek temizleme özellikle kış aylarına girilmeden yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlem sayesinde ısınıma konusunda daha az masrafa girersiniz. Petek temizliği işi iki farklı yol ile yapılmaktadır. Bu yollar birbirinde farklıdır ve yapılış biçimleri ile birbirinden ayrılır. İlk yöntem çok sık kullanılan bir yöntem değildir. Bu yöntemde Petek temizliği tüm peteklerinizin ve bu peteklere bağlı olan borularınızın yerinden sökülmesi temizlenip yeniden yerine takılması ile oluşan yöntemdir. Ancak bu yöntem çok uzun sürmektedir. Diğer yöntem de ise petekleriniz çeşitli kimyasallar ve temizleyiciler ile temizlenir ve sonun içindeki kir vakumlanarak çekilir. Petek temizliğini yılda bir yaparak faturalarınızın tutarlarını azaltın. Görükle petek temizleme içina 0505 992 06 95 numaralı telefonu arayablirsiniz.

bursa-petek-temizleme-0505-992-06-95

Görükle’de Dumlupınar mahallesindeyiz

Size en yakın konumda en hızlı şekilde hizmet sunuyoruz.

Hem kombi bakımı, hem kombi arıza hem de petek temizliği işlemleri için bir telefonla adresinize gelip yardımcı oluyoruz.  Görükle petek temizleme firmamızı tercih etmeniz durumunda demirdöküm kombi bakımı, baymak kombi bakımı, buderus kombi bakımı, viessmann kombi bakımı, baykan kombi bakımı gibi işlemlerden de en uygun fiyat garantisi ile hizmet alabilirsiniz.

Petek temizleme fiyatları nedir?

Petek temizleme işlemleri için genellikle 250 TL gibi bir hizmet bedeli alınmakta ve bunun karşılığında ilk etapta peteklerinizin iç yapısındaki çamurumsu tabaka makine ile arındırılmaktadır. Bu işlemin hemen akabinde ise peteklerinizin içeriğine makine ile kimyasal takviyesi yapılmakta ve sonrasında kombi 70*80 derece gibi bir değere getirilerek kimyasalın tepkimeye girmesini sağlamaktayız. Bu işlemin hemen akabinde ise makine ile durulama yapıyoruz ve kısa bir süre içinde tertemiz sonuç elde ediyoruz. Komple petek temizleme ve tesisat temizliği işlemleri ile beraber siz de bursa petek temizleme firmamızdan yararlanabilirsiniz.

 

Call Now ButtonServis ARA