Home / Hizmetlerimiz / Kazan Bakım Onarım Servisi

Kazan Bakım Onarım Servisi

Merkezi sistem ısıtmasında tercih edilmekte olan doğalgazlı kazanlarınız için arıza onarımı, kazan bakımı ve parça tedariği konusunda bize ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa Petek Temizleme teknik servis hizmetlerimizde sizler için kazan dairelerinde komple tesisat temizleme, kazan bakımı, sözlşemeli kazan onarımı, sözleşmesiz kazan bakım ve onarımı gibi hizmetler sunulmaktadır.

Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan sistem doğalgazlı kombiler olsa da henüz halen varlığını yitirmemiş olan kazanlar var. Aktif olarak kullanımı sürdürülmekte olan kazanları da göz önünde bulunduracak olursak yukarıdaki görsele de baktığınızda bakım olmaz ise nelerle karşılaşabileceğinizi az çok anlayabilirsiniz. Geçen yıl bakım yapılmış olan bu kazan iç aksamında meydana gelen su kaçaklarından dolayı maalesef bu hale gelmiş. Düzenli bir şekilde bakım ve onarım yapılması durumunda hem sistemde uzun ömürlü bir kullanım mümkün olacak hem de verimli bir ısı elde etmek mümkün olacaktır. Sürekli olarak karşımıza çıkan doğalgaz zamları, elektrik zamları maalesef bütçemizi zorlamaktadır. Kazan içerisinde yer alan kurumlar ve parçacıklar maalesef ısıtma sistemini etkilediği gibi verimi de düşürmektedir.

Düzenli bir kazan bakım onarım çalışması için hemen iletişime geçebilir ve şirketimizden kazan bakımı için teklif isteyebilirsiniz. Kazan ile ısıtma olan binalarda bireysel olarak petek temizleme işlemi yapılması maalesef hiçbir işe yaramıyor. Lakin site yönetiminin alacağı karar doğrultusunda komple tesisat temizliği tercih edilirse çok daha verimli bir sonuç elde etmek mümkün olacaktır.

Bursa petek temizleme servisimiz, sizlere Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyet sunmaktadır. Şirketimiz kombi arıza, bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra, petek temizliği, kazan temizliği, kazan arıza onarımı, kazan bakımı, brülör onarımı, brülör bakımı gibi alanlarda da yardımcı olmaktadır. İletişime geçtiğinizde uygun bir zaman dilimi için randevu oluşturulacak ve en uygun koşullar sağlandığında kazanınız için sözleşmeli ya da sözleşmesiz işlem uygulamaya başlanılacaktır.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Servis ARA