Home / Klima Bakımı

Klima Bakımı

Bursa Klima Servisi ~ 0505 992 06 95

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

Klima bakımı yılda en az 2 kez yapılması ya da yaptırılması gereken hadisedir. Bu işlemin yapılması ile beraber çok daha sağlıklı bir şekilde ısıtma ve soğutma işlemi elde etmek mümkün olacaktır. Bursa da klima servisi arayışı içinde olan bireyler tarafından tercih edilimekte olan firmamız sizlere alanında uzman ekiplerle beraber hizmetler sunmaktadır. Klima bakımı denildiğinde ilk olarak filtreler akla gelmektedir. Doğrudur evet filtrelerin güzel bir şekilde temizlemesi gerekmektedir. Lakin bu durum yeterli değildir.

Detaylı bir şekilde klima içinin de temizlenmesi gerekmekte ve klima ünitelerinin kontrolleri sağlanmalıdır. Klimada arızaya sebebiyet verebilecek herhangi bir durum olup olmadığı kontrol edilerek rapor edilmelidir. Bursa klima servisi ekiplerimiz sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermiyor, lakin bize ulaşmanız durumunda en kısa süre içinde teknik servis birimlerimizi adresinize yönlendiriyor. Zira klima arızalarında gürültü olabileceğinden dolayı özellikle toplu yaşama uygun olan apartmanlarda bu işlemler pazar günü ve hafta içi mesai saatleri dışında yapılmamaktadır.

Bursa klima servisi ekiplerimizi aradığınızda size hızlı bir şekilde ekip yönlendirmekte ve sorunları gidermektedir. Titiz ve kaliteli bir şekilde sonuç elde etmek isterseniz Bursa da klima bakımı işini bu alanda işinin ehli olan ustalarımıza bırakmanızda fayda olacaktır. Zira sizlere bu alanda daima konforlu bir hizmet ve enerjiden tasarruf sağlayacak sonuçlar sunuyoruz. Aktif olarak teknik servis hizmetleri sunmakta olan firmamız Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel ve Mudanya başta olmak üzere tüm Bursa ilçelerinde hizmet sunmaktadır.

Bursa teknik servis hizmetlerimizden yararlanırken klima cihazlarınızın yıllık bakımı için sizin bilgilerinizi alır ve sonraki yıl size sms gönderir ya da doğrudan telefonla iletişime geçer. Firmamız sizler için klima gaz dolumu, klima bakımı, klima montajı, klima senelik bakım hizmetleri ve klima filtre temizliği yanı sıra klima arızalarının giderilmesine yönelik bakım ve onarım hizmetleri de sunmaktadır. Bursa da mobil servis ekipleri ile beraber hizmet vermekte olan firmamız daima beklentilerinizin üzerinde bir sonuç elde etmenizi sağlamaktadır.

Klimanız çok fazla gürültü yapıyorsa klimanız için bakım vakti gelmiş demektir. Klimanın iç ünitesinde teraziye uygun bir montaj yapılmadığı ya da dış ünite ile iç üniteyi bir birine bağlayan bakır borularda ezilme durumu söz konusu olabilir. Ayrıca klima gazının fazla basılması durumlarında da klima sesli çalışır. Bu tip sorunların giderilmesi için de hemen bize ulaşabilir ve ekonomik fiyatlarla sorunların giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bursa teknik servis ekiplerimiz sizlere petek temizleme hizmetlerinin yanı sıra kombi, klima ve beyaz eşya alanında da hizmetler sunmaktadır.

Call Now ButtonServis ARA