Home / Beşevler Petek Temizleme

Beşevler Petek Temizleme

Beşevler de kusursuz bir petek temizleme hizmeti almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Nilüfer Petek Temizleme şirketi alanında uzman ekipler ile hem petek temizliği hem de kombi bakımı hizmetleri vermektedir. Nilüfer yanı sıra, osmangazi petek temizleme, yıldırım petek temizleme, Karacabey petek temizleme, Mustafakemalpaşa petek temizleme ve Bursa’nın tüm ilçelerinde petek temizliği hizmetleri sunuyoruz.

Biliyorsunuz ki peteklerin içinde ısınmamız için bir sıvı (su) sirkülasyonu olmaktadır. Bu sıvının zaman içinde çamurumsu bir tabaka aldığı görülmektedir. Dolayısı ile çamurumsu bir yapıya sahip olan tabakanın peteklerde dibe çökmesi ile beraber ısınmada sorunlar yaşamaya başlar ve daha iyi bir ısı elde edebilmek için kombi derecesini arttırma gereği duyarız.

Hal böyle olunca petek temizleme ön plana çıkar ve emin olabilirsiniz ki peteklerinizin temizlenmesi ile beraber 60 derecede ısıttığınız eviniz 40-45 derecede rahatlıkla ısınacaktır. Bu durum doğrudan doğalgaz sarfiyatına yansıyacak ve doğrudan faturalarınıza yansıyacaktır.

Bununla ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgi almak isterseniz 0505 992 0 695 numaralı telefon hattı ile iletişime geçebilir ve petek temizliği için randevu talep edebilirsiniz.

kombi bakımı ve petek temizliği 0505 992 06 95

Bursa petek temizleme firmamız sizler için Beşevler Mahallesi genelinde hizmet vermektedir. Ayrıca bilmenizi isterim ki Dumlupınar caddesi, Bahçıvan Sokak, güllü Sk. Güllühan Sokak, Beyazıt Sokak, Bahriyeli Sokak, Nilüfer Sokak, Güven Sokak Başarı sokak Aydın Sokak, Beşevler Caddesi, Yıldırım Caddesi, Simde Sokak, Cenk Sokak, Mertoğlu Sokak, Papatya sokak, Güneş caddesi, Bilginler caddesi gibi yerlerde de mobil araçlarımız ile birlikte bursa petek temizleme mobil hizmet noktalarımız bulunmaktadır.

Call Now ButtonServis ARA