Satılık 2. EL Kombi

Yanda görmekte olduğunuz cihazımız tüm bakımları yapılmış ve elden geçirilmiş bir şekilde satışa hazır haldedir. Bu cihazımızı satın alacak olan müşterimiz 3+1 yani 140 m2 civarında bir eve sahip olabilir. Rahat bir şekilde evini ısıtmak ve ekonomik fiyatlarla doğalgaz sarfiyatı gerçekleştirmek isterseniz bu çift eşanjörlü hermetik kombi modelimizi tercih edebilirsiniz. 

Viessmann Vitopend 100 marka model olan bu cihazımızı montaj dahil olmak üzere 1 yıl Bursa Tekniker Servis garantisi ile sizlere sunuyoruz ve ekonomik fiyatarla sizlerde bu cihazımıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca Bursa genelinde kombi alım, satım gibi işlemler için bize ulaşabilirsiniz.

Bursa kombi servisimiz hem kombi arıza onarımı yapar, hem de kombi alım satım işlemleri için sizlere yardımcı olur. Kombi bakımı, petek temizliği, kombi yer değiştirme, kombi satış, ikinci el kombi satış gibi alanlarda da sizlere hizmetler sunuyoruz. 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Diğer satılık 2. el kombi modelleri için: Tıklayınız..

İkinci el kombi için neden bizi tercih etmelisiniz?

Bursa da ikinci el kombi piyasasına yön veren şirketimiz sizlere kombi arıza onarımı, kombi bakımı, petek temizliği, yerden ısıtma sistemlerinde tesisat temizleme hizmetleri sunar. Bursa’da kombi ile ilgili akıllara gelebilecek bir çok konu için öncülük eden şirketimiz bir mühendislik firması değildir. Teknik Servis olarak hizmet vermektedir. Yani doğalgaz tesisat ve proje işlemleri için Bursagaz tarafından yetkilendirilmiş olan onaylı firmalara yönlendirme yaparız.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Call Now ButtonServis ARA