Bursa korniş montajı fiyatları

Bursa şehiriçi ve ilçelerde korniş montaj fiyatlarını en uygun koşullarda size sunabilmeyi hedeflemiş olan ekibimiz sizlere Bursa genelinde ekonomik fiyatlarla hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bursa’nın Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçeleri için servis bedeli olarak 30 TL almakta olan ekibimiz Yıldırım, Nilüfer ve Osmangaiz ilçeleri dışındaki tüm ilçeler için 60 TL servis bedeli alınmaktadır.

  • 1 parça korniş takımı için 15 TL talep etmektedir.
  • Korniş üzerine stor takımı için 10 TL
  • Korniş olmadan stor ya da zebra montajı için 15 TL talep etmektedir.
  • Kruvaze perde takılması için eğer mekanizmanız varsa 15 TL
  • Mekanizmanız yoksa 20 TL talep edilmektedir.
  • Kornişiniz yoksa ve bizim getirmemizi isterseniz 1 metre ücreti 4 TL üzerinden hesaplanmaktadır.

Plastik ürünler ile pvc ürünler arasındaki farkı biliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum.

Firmamız sizlere daima kaliteli ve kusursuz bir hizmet sunabilmeyi hedeflemektedir. Bize ulaşmak ve montaj talebinde bulunmak isterseniz web sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bize arama motorlarında bursa korniş takma, bursa korniş ustası, bursa korniş montajı, korniş montajı bursa, bursa korniş takma ustası gibi kelimeleri aratarak ulaşabilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA