Yüksek doğalgaz faturasına son

Isınma sorunu olan peteğiniz varsa, peteklerinizin altı soğuk üstü sıcaksa, peteklerinizi en az 2 yıldır hiç temizletmemişseniz, doğalgaz faturanız hep yüksek geliyor ama iyi ısınamıyorsanız Bursa petek temizleme ile iletişime geçin sorununuzu çözelim.

0505 992 06 95 den bize ulaşabilirsiniz. Petek temizleme işleminin yanı sıra sizlere kombi bakım ve onarım hizmetleri de sunmakta olan Bursa tekniker servis alanında uzman ekipleri ile beraber sorunun ne olduğunu tespit eder ve sorunun giderilmesini sağlayarak size rahat geçirebileceğiniz bir kış vaat eder.

Sizler de dilerseniz hemen bize ulaşarak bir teknik servis ekibi çağırabilir ve petek temizliği yaptırabilir, kombi bakımı yaptırabilir ya da kombinizdeki arızaların onarımını yaptırabilirsiniz. Bursa tekniker servis evinize iki usta gönderir bir ustamız petek temizliği yaparken diğer ustamız kombi bakımı yapar ve ortalama 1 saat kadar bir işlem süreci ile karşı karşıya kalırsınız. Bu işlem sürecinin sonunda hem peteklerinizin iç aksamındaki çamur tabakanın arındırılmış olduğunu görürsünüz hem de kombinizin iyi bir şekilde bakımının yapılmış olduğunu görürsünüz.

Kombi arıza onarımı için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve teknik servis talebinizi iletebilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Servis ARA