Yaz aylarında petek temizleme

Yaz aylarında petek temizleme ile alakalı telefonlar alıyoruz lakin bilmenizi isterim ki bu iş kış başında yapıldığında çok daha sağlıklı olacaktır. Çünkü durağan su malesef çamurumsu bir hal alıyor ve peteklerinizin dibine çökerek kış döneminde yüksek faturalar ve ısınmayan evler ile karşı karşıya kalıyoruz. Lakin eylül, ekim, kasım, aralık hatta ocak ayında yapılan petek temizleme işlemi ile beraber çok daha iyi bir randıman almanın mümkün olduğunu görecek ve çok daha verimli bir kış süreci geçirebileceksiniz. Bu yüzden yaz aylarında petek temizleme yaptırmak isteyen müşterilerimiz 0505 992 06 95 numarasını rehberine kaydetsin, kış başında ulaşarak petek temizliğini ve kombi bakımını yaptırmayı tercih etsin. Ayrıca dikkat edeceğiniz bir başka husus da sizi arayan datacılara kesinlikle bulaşmayın. Bu vantadaşlar petek temizleme ve kombi bakımı için size 50-80 tl arasında bir rakam verip evinize gelir sağlam kombinize bozuk der çıkarlar. Kaç tane datacı kurbanının evini topladık biz sayamadık sonra uyarmadı demeyin. Bursa petek temizleme ekibimizi kış başında arayın size kaliteli ve kusursuz bir tesisat temizleme hizmeti sunalım.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Call Now ButtonServis ARA