Home / Hizmetlerimiz / Immergas eolostar 04 hatası ve çözümü

Immergas eolostar 04 hatası ve çözümü

immergas 04 hata kodu

Immergas marka ve eolostar model kombilerde çok nadir de olsa karşımıza çıkmakta olan 04 hatası ve çözümü hakkında bir takım bilgi aktarımı sağlayacağız. Bugün Bursa genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan immergas marka kombiler düzenli bir şekilde bakımının yapılması durumunda uzun yıllar arkanıza bakmadan rahatça kullanabileceğiniz bir kaliteye sahiptir. Bu cihazların düzenli bir şekilde bakımının yapılması, iç aksamının iyi bir şekilde temizlenmesi, gerekli kontrollerin yapılması ile beraber siz de hem verimli hem de uzun ömürlü bir şekilde cihazı kullanma imkanına sahipsiniz. Bursa immergas özel servis ekiplerimiz arıza durumunda size hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. İmmergas kombi 04 hatası ile karşılaştığınızda ilk olarak sakin olun ve bir takım kontrolleri yapın;

Bunlardan bir tanesi ocağınızda gaz olup olmadığını kontrol etmek olacaktır. Kontrol ettikten sonra eğer ocağınızda gaz yoksa bireysel olarak yapabileceğiniz tek şey binaya gaz akışının verilmesi olacaktır. Bunun dışında kombinin içini açarak bir takım kontrollerde bulunabilirsiniz. Kombi çalışmaya başladığında eğer sirkülasyon motoru devreye giriyor, fan motoru çalışıyor ve prosestat çektikten sonra bujiler çakmaya başlıyorsa sıralamada her şey normal görünmektedir. Lakin bu sıralamada bir sorun varsa bir servis talebi oluşturmakta fayda var. Bu talebiniz doğrultusunda adresinize gelecek olan teknik servis ekiplerimiz bir takım incelemelerde bulunacaktır.

  • Arızanın ne olduğu tespit edilir.
  • Arızanın neden kaynaklı olduğu analiz edilir.
  • Arızanın çözümü için parça değişimi ya da onarım konusunda bilgilendirme yapılır.
  • Arızanın giderilmesi için fiyat bilgisi verilir.
  • Parça değişimi ya da onarım sağlanır.
  • İşlem sonucunda bir yıl geçerli garanti evrağınız teslim edilir.

Bu işlemler ile beraber sizlere hizmet sunmaya devam edecek olan teknik servis ekiplerimize fatura bilgilerinizi iletebilir ve faturanızı hemen teslim alabilirsiniz. Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan kombi servisimiz sizlere daima hızlı, güvenilir, kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Bursa Tekniker Servis sizlere kombi bakımı ve kombi tamiri alanında özel servis olarak hizmet verir. Petek temizleme, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi satışı, ikinci el kombi alım ve satım gibi alanlarda faaliyet gösterir. 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Call Now ButtonServis ARA