Home / Hizmetlerimiz / Bursa Demirdöküm kombi bakım servisi

Bursa Demirdöküm kombi bakım servisi

bursa demirdöküm kombi servisi

Bursa Demirdöküm kombi bakım ve arıza onarımları alanında hizmet sunmakta olan teknik servis ekiplerimiz sizlere daima kaliteli ve kusursuz hizmet sunabilmeyi amaç edinmiştir. Arıza onarımında parça değişimi olması durumunda bir yıl parça garantisi verilmektedir. Arıza onarımlarında da bir yıl işçilik garantisi verilmektedir. Kombi bakımını düzenli bir şekilde yaptırmanızı tavsiye eden teknik servis ekiplerimiz sizlere yılda en az 1 kez hermetik kombi bakımı ya da bacalı kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye etmektedir.

Hermetik kombi bakımında kombinizin iç aksamı komple temizlenmekte, genleşme tankı, eşanjörü, brülörü, gaz valfi, sensörleri, fan motoru, prosestadı kontrol edilmekte ve alt kısımda yer alan filtreler temizlenmektedir.

Bacalı kombi bakımında ise kombinizin iç aksamı komple temizleniyor ve bunun yanı sıra hermetik kombilerden tek eksiği fan motoru olmamasıdır ve bunun yerine baca kısmının iyi bir şekilde temizlenmesi sağlanmaktadır. Bacalı ve hermetik kombilerde hızlı ve güvenilir hizmetin adresi olan teknik servis ekiplerimiz sizlere daima kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Kombi bakımı şart!

Demirdöküm kombi bakımı için bizi tercih edecek olan bireysel müşterilerimiz ve kurumsal müşterilerimiz bilmeli ki daima kalite standartlarımız gereği müşterimizi memun edecek düzeyde kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Müşterilerimizin maksimum verimlilik elde edebilmeleri adına düzenli bir şekilde kombi bakımı yapılmasını tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda petek temizleme işlemlerinin de yapılması ile beraber çok daha verimli ve kusursuz bir sonuç elde etmek mümkün olacaktır.

Petek temizlemenin faydası;

Petek temizleme işlemi ile beraber tesisat içinde yer alan çamur tabakası arındırılacak dolayısı ile sistemde dolaşmakta olan su çok daha iyi bir şekilde ve kısa bir süre içinde ısınarak sistemde devirdaim motoru sayesinde döndürüleceği için daha tasarruflu bir ısınma elde etmek mümkündür. Bu alanda bizi tercih eden müşterilerimiz 2015’den beri sektörüde varlığını sürdürmekte olan Bursa Tekniker Servis bünyesinde petek temizleme ve kombi bakım onarım hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

Kombi bakımında bizi tercih ederseniz;

  • Temiz ve kusursuz bir kombiye sahip olursunuz.
  • Petek temizleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Arıza onarımında kaliteli ve sorunsuz bir hizmet anlayışı ile karşılaşırsınız.
  • Arıza onarımında parça değişimi gerekirse bir yıl garanti alırsınız.

Siz de hemen bize ulaşarak teknik servis hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Firmamız sizlere Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyet göstermekte olan özel bir servistir.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Kazan Bakım Onarım Servisi

Merkezi sistem ısıtmasında tercih edilmekte olan doğalgazlı kazanlarınız için arıza onarımı, kazan bakımı ve parça …

Call Now ButtonServis ARA