Home / Hizmetlerimiz / Demirdöküm Compact Şofben Servisi

Demirdöküm Compact Şofben Servisi

demirdöküm şofben arıza servisi

Bursa’da Demirdöküm Compact Şofben Servisi arayışında olan bireyler ve kurumsallar için sizlere özel olarak teknik servis hizmeti sunuyoruz. Birçok insan tarafından tercih edilmekte olan bu şofbenler 11 litre bir hacme sahip olması ile bilinir ve doğalgazlı çalışmakta olan hermetik yapıdadır. Demirdöküm şofben arızaları ile alakalı olarak bize ulaşmanız durumunda adresinize gelecek olan teknik servis ekiplerimiz cihazınızın nominal güç değerini verimliliğine ve çalışma prensibini iyi bir şekilde bilmekte ve cihazınızda meydana gelen sorunların kısa bir süre içerisinde giderilmesini sağlayabilmektedir.

Şofben arıza servisi;

Demirdöküm compact şofben arızaları ile alakalı 0505 992 06 95 numaralı telefon attığımız aramanız durumunda adresinize gelecek olan teknik servis ekiplerimiz cihazınızdaki arızanın tespit edilmesini sağlayacak ve değişmesi gereken parça hakkında size bilgilendirme yapacaktır. Kullanmakta olduğunuz Demirdöküm marka şofbenin dakikada 11 litreye kadar sıcak su aktarımı sağlaması mümkündür. ayrıca kullanmakta olduğunuz bu cihaz 1 saat kesintisiz bir şekilde çalıştırılması durumunda 2.5 metreküp civarında doğalgaz harcamaktadır.

Cihaz Boyutları ve ağırlığı (Ambalajsız)

  • Yükseklik (mm) 627
  • Genişlik (mm) 348
  • Derinlik (mm) 240
  • Ağırlık (kg) 18,6

Günümüzde en çok karşılaştığımız Demirdöküm şofben arızaları sıcak suyun bir gelip bir soğuması durumudur. Bunun yanı sıra özellikle kış döneminde şofbeni kullanmadan kapatmak da olan bireyler için ana eşanjör bölümünde ya da plastik aksamı donmalar meydana gelebilmektedir ve bundan dolayı da su akıntıları ile karşılaşılabilmektedir. tüm bu sorunların kısa bir süre içerisinde giderilmesini isterseniz siz de bize ulaşabilir ve teknik servis ekiplerimizin teknik destek alabilirsiniz. Adresinize gelerek cihazınızdaki problemlerin giderilmesini sağlayacak olan teknik servis ekiplerimiz parça değişimi yapmaları durumunda cihazınız için bir yıl garanti verecek ve değişen parçayı güvence altına alacaktır.

Bizi tercih etmeniz durumunda;

  • Özel servis olduğumuzu ve ilgili markalardan bağımsız bir şekilde hizmet verdiğimizi
  • 2015 yılından günümüze dek bu sektörde olduğumuzu ve vergiye tabi olduğumuzu
  • Resmi bir servis hizmeti sunuyor olduğumuzu
  • Cihazlarınızda değişecek parçanın 1 yıl firmamız garantisinde olduğunu
  • Aradığınızda daima ulaşabileceğiniz insanlar olduğunu (telesekreter vs. olmadığını)
  • Direkt olarak gsm hattımız üzerinden ulaşabileceğinizi ve destek ya da servis talebi oluşturabileceğinizi

Bilmenizi isteriz. Biz Bursa Tekniker Servis bünyesinde 2015 yılından günümüze dek sizlere hizmet vermeye devam ediyor ve bu sektörde aktif olarak en uygun şekilde çözümler üretmeye devam ediyoruz.

İkinci El Demirdöküm Compact Şofben Alım & Satım

Satmak istediğiniz ikinci el cihazlarınız için bize ulaşabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Satın almak istediğinzi ikinci el şofben modellerimiz için atölyemizi ziyaret edebilir ve testten geçirdiğimiz bakımlarını yaptığımız cihazlarımızı satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Call Now ButtonServis ARA