Home / Bursa Petek Temizleme | 0505 992 06 95 | Kombi Bakımı / Doğalgaz faturasını düşürme yöntemi

Doğalgaz faturasını düşürme yöntemi

162883-bursalilar-isyanda-dogalgaz-faturalari-ne-is-50fea783247ddDaha düşük faturalar ve çok daha iyi bir ısı elde etmek için mutlaka peteklerinizi temizletin.

Petek temizliği her kışa girmeden önce yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlemde öncelikli olarak yöntemi belirlemeniz gereklidir. İki farklı yöntem vardır. İlk yöntemde petekler yerlerinden borular ile birlikte çıkarılarak temizlenir. Bu takma çıkarma işlemi uzun süren bir işlemdir. Petekler temizlendikten sonra yerlerine yeniden takılarak petek temizliği işlemi tamamlanmış olur. Diğer petek temizleme işlemi ise peteklerin çeşitli kimyasallar ile temizlenip kireçlerinin çözülüp vakumlanarak alınması ile yapılan işlemdir. Bu işlem daha maliyetli bir işlem olsa da asıl sonucu bu işlem sayesinde doğru bir şekilde almanız mümkündür. Bu temizleme işlemini yaptıktan sonra peteklerinizden aldığınız verimin arttığını sizde göreceksiniz. Bu işlemi mutlaka yaptırın.

Doğalgaz faturasını düşürme yöntemi hakkında araştırma yapıyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç önemli unsur daha ekleyeceğim;

Binanızda mantolama varsa avantajlısınız.

Dairenizde en az 3 peteği kesinlikle kapatmamalısınız.

Dairenizdeki peteklerin 2-3 haftalık süreçlerde havası olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Dairenizdeki peteklerin temizliğini düzenli olarak yılda bir kez yaptırmalısınız.

Kombinizin bakımını yaptırmalısınız. (0505 992 06 95 detaylı bilgi alınız)

Kombinizin gerekli kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmaya özen göstermelisiniz.

Kombinizi geceleri açıp gündüzleri kapatmamalısınız.

Kombinizi sürekli çalışır vaziyette tutmalısınız (derecede değişiklikler yapabilirsiniz)

Bunun devamı hakkında bilgi almak isterseniz bizi petek temizliğine çağırabilir hem peteklerinizin temizliğini yaptırabilir hem de konu hakkında detaylı bir şekilde fikir alışverişinde bulunabiliriz.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Bir yanıt yazın

Servis ARA