Doburca Petek Temizleme

Doburca Petek Temizleme 0505 992 06 95

Petek temizliği petekteki sutaşı ve kireci arındıran bir işlemdir. Üstelik aynı zamanda kireç ve sutaşını petekten arındıran bu işlem petekteki tıkanıklıkları da açmaktadır. Bu petek temizleme işlemi günümüzün gelişen teknolojisi ile petek temizleme makineleri ile yapılmaktadır. Kimyasal maddeler ile yapılan bu petek temizleme işleminde kullanılan kimyasal maddeler oldukça önemlidir.

Doburca petek temizleme petek temizliğinde kullanılan kimyasal maddelere oldukça fazla bir şekilde dikkat eder ve bu kimyasal maddelerin peteğe zarar vermesini önler. Petek temizliği sonucunda hem peteklerdeki ısı dağılımı eşit olur hem de maddi açıdan çok daha az bir ücret ödeyerek ısınız dağa da artar. Kış aylarına gelmeden mutlaka peteklerinizi temizletin.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA