Dikkaldırım Petek Temizleme

Dikkaldırım Petek Temizleme ~ 0505 992 06 95

bursa-kalorifer-temizleme 

Petek temizliği kış aylarına gelinmeden yapılması gereken işlemlerden biridir. Kış aylarına gelmeden bu işlemin sebebi kışın kullanılacak peteklerin hazırlanmasından kaynaklanmaktadır. Bu peteklerin temizliğinin yapılması sonucunda aynı ısıda daha az ücret ödeyebilir ya da aynı paraya çok daha fazla bir şekilde ısınabilirsiniz. Ancak petek temizliği ile ısı ve paradaki değişimi hemen fark edeceksiniz.

Dikkaldırım petek temizleme ile petek temizleme işlemi oldukça kolay ve hızlıdır. En gelişmiş petek temizleme makineleri ile petekleriniz yerinden sökülmeden bu işlem yapılabilmektedir. Çeşitli kimyasallar sayesinde peteklerinizdeki sutaşı ve kireç kalıntıları temizlenir ve peteklerinizdeki ısı dağılımının eşit olması ve ısıyı daha iyi bir şekilde iletmesi sağlanır.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA