Home / Hizmetlerimiz / Bursa Frigidaire Servisi

Bursa Frigidaire Servisi

Bursa Frigidaire Servisi

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

Bursa Frigidaire Profesyonel Servis Çözümleri

Garanti kapsamından çıkmış olan Frigidaire cihazlarınız için en kaliteli ve hızlı servis hizmetini biz sunuyoruz. Frigidaire, yeni yeni popüler olan bir marka olarak henüz yeterli teknik eleman bulunduran özel servislere sahip değildir. Bu anlamda özel servisimiz nadir Frigidaire servis hizmeti verebilen kuruluşlar arasındadır. Frigidaire’nin en kaliteli özel servisi Bursa ili sınırlarında bizleriz.

Frigidaire, Amerika menşeili General Motors markasının bir alt markası olarak kurulmuş ve 1918 yılından itibaren klima, kombi, beyaz eşya üretimi yapmaktadır. Amerika’da hızla yayılmasının ardından tüm dünyada ilgi uyandırmış ve ülkemize de ilk olarak 90’lı yılların başında ithal edilmeye başlanmıştır.

Frigidaire Buzdolabım Bozuldu Ne Yapacağım?

Satın aldığınız andan itibaren iki yıl süre geçti ise ürününüz garanti kapsamından çıkmıştır, garantiden çıkan ürünleriniz için bizi aramanız gerekmektedir. Bizler Frigidaire garanti dışı servis birimi olarak sizlere en kısa sürede yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Frigidaire marka buz dolaplarında sıkça karşılaşılabilinen bazı kronik arızalar oluşmaktadır, bu arızalar buz dolabınızın alt kısmı sökülerek motor aksamı çıkartılmadan malesef tamiri mümkün olmayan arızalardır. Sizlerin evinize gelip arıza tespitini yaptıktan sonra bu tarz kronik sorunlardan birisini yaşıyorsanız buz dolabınızı evinizden alarak atölyeye götürmemiz gerekmektedir, evinizde tamiri malesef mümkün değildir.  Atölyeye aldığımız buzdolabınızın alt aksamını sökerek gerekli müdahalelerde bulunarak sorunu bir iki gün içerisinde gidermekteyiz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA