Home / Hizmetlerimiz / Bursa Franke Klima Servisi

Bursa Franke Klima Servisi

Bursa Franke Klima Servisi

Tıkla Ara 0505 992 06 95

Bursa Franke Klimalarınız İçin Kaliteli Servis Hizmetlerimiz

Franke markasının klima modelleri oldukça sağlam yapısı ile dikkat çekmektedir. Sağlam yapıları olduğu gibi, elektrik tasarrufu konusunda da bir kaç marka ile birlikte en iyi işi çıkarttıklarını söylersek yalan söylemiş olmayız. Tasarruf ve kalite elbette uygun fiyatlar ile elde edilememektedir, Franke klimalar piyasada oldukça yüksek fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Franke klimalar pahalı olduğundan dolayı orjinal yedek parçaları da diğerlerine oranla pahalı sayılabilir.

Franke Klimanızın Bakımını Yaptırdınız Mı?

Franke klima modellerinin bakım yaptırılmasına karşı ihtiyacı oldukça yüksektir. Parça maliyetlerinin oldukça pahalı olmasından dolayı, oluşabilecek arızaların önüne geçmek adına yapmanız gereken en önemli işlem klima bakımınızı yıllık periyotlar ile yaptırmak olacaktır. Klima bakımınız sırasında teknisyen arkadaşımız klimanızda arıza oluşturabilecek parça var ise bunun ile ilgili önlem alarak bu parçanın uzunca süre arıza yapmasının önüne geçebilmektedir. Klima bakımı sırasında sıkça arıza nedeni olarak karşımıza çıkan filtrelerin temizliği ve bakımı hususu özellikle dikkat ettiğimiz konudur. Filtre temizliği ve gaz takviyesi sonrasında klimanız sorunsuz şekilde çalışmaya devam edecek bir şekilde size teslim edilir. Bakım işlemleri toplam bir saat sürebilmektedir, bu süre zarfında tüm ayrıntılar gözden geçirilerek, Bursa’nın en iyi Franke klima bakım işlemleri uygulanmaktadır.

Türkiye’de satışı gerçekleştirilen en kaliteli klima markalarından birisi olan Franke klimanızın sağlıklı çalışması için mutlaka bakımlarını tam anlamı ile yapacak servisler ile çalışın.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Kazan Bakım Onarım Servisi

Merkezi sistem ısıtmasında tercih edilmekte olan doğalgazlı kazanlarınız için arıza onarımı, kazan bakımı ve parça …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA