Home / Hizmetlerimiz / Bursa Regal Klima Servisi

Bursa Regal Klima Servisi

Bursa Regal Klima Servisi

Tıkla Ara 0505 992 06 95

Bursa Regal Klima Hasarında ve Bakımında Bir Numaralı Teknik Servis

Regal markası Vestelin yan markası olarak bilinmektedir. En önemli özelliği ekonomik olmasıdır. Her bütçeye hitap etmektedir. Kullanım alanları çok geniş kapsamlıdır. Regal marka klima ürüne sahipseniz garanti kapsamı dışında oluşan arızalarınızda teknik servisimize danışabilirsiniz. Uzman ekibimizle her türlü arıza ve bakım konusunda bir telefon uzağınızdayız. Ekibimiz Regal markayı takip etmektedir ve değişimler hakkında güncel bilgilere sahiptir. Bununla birlikte bunları pratik yaşama ivedilikle dökmektedir. Teknik servisimiz siz değerli müşterilerimizin zamanının değerli olduğunun bilincinde hareket eder.

Regal Klimam Arızalandı. Ne yapmalıyım ?

Klimanızın arızalanması halinde yapılacak işlemler bellidir. Öncelikle sakin olup klima gösterge panelinde okunan kodu not etmelisiniz. Ardından bu kodu klima kullanım kılavuzundan kontrol edip bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilgi veya açıklamanın yetersiz olması halinde teknik servisimizi arayarak detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Teknik bir problemin olması halinde işinde uzman ekibimiz tarafından arıza yerinde görülür. Basit olan arızalar anında giderilirken , büyük arızalar için ürün merkezimize taşınır ve burada gerekli değişim ve onarımları yapılır. Size sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Teknik servisimizden kaynaklı herhangi bir arıza da garanti kapsamımızda olur ve ivedilikle telafi edilir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen teknik servisimiz ve ekibimiz sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenmektedir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için günün her saati ulaşma kolaylığı sağlamaktadır.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA