Anadolu Mahallesi Petek Temizleme

Bursa Tekniker Servis

Anadolu Mahallesi Petek Temizleme

Özellikle kış aylarına girmeden önce peteklerinizin temizlenmesi gereklidir. Bu işlemin düzenli bir şekilde yapılması gereklidir ki petek temizleme işleminden tam bir şekilde verim alabilesiniz. Petek temizleme işlemi sayesinde çeşitli kimyasallar tarafından peteklerinizde bulunan sutaşı ve kireç yok edilir. Böylece peteklerinizdeki ısı dağılımının eşit bir şekilde olması sağlanır.

Peteklerinizdeki bu işlem ile kireç ve sutaşı yok olurken aynı zamanda peteklerinizde zamanla oluşan tıkanıklıklarda bu işlem sayesinde açılır. Böylece peteklerin tam bir şekilde işlevini yerine getirmesi sağlanır. Buda peteklerinizin en verimli şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Diğer yandan baktığımız zaman Anadolu Mahallesi petek temizleme ile faturalarınızdaki düşüşün farkına varacaksınız. Peteklerinizi mutlaka temizletin.

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.Bur

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA