Home / Hizmetlerimiz / Nilüfer indesit servisi

Nilüfer indesit servisi

Bursa Tekniker Servis

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

Bursa İndesit Marka Klima,Kombi ve Beyaz Eşya Onarımı İçin Tek Adres

İndesit marka ürünler İtalyan yapımıdır. Kolayca bulunabilir parçalara sahiptir. Ekonomik olduu için birçok alanda tercih edilir. Enerji  tasarrufu açından avantajlı olması nedeniyle hem evlerde hem de  büyük firmalar tarafından tercih edilir.

Garanti kapsamı dışında oluşan arızalarınız ve garantisi biten ürünleriniz olduğunda ne yapacağınızı düşünmeyin. Anında özel teknik servisimizi aramanız yeterli olacaktır. Zira servisimiz her türlü bilgi donanımına sahip personeli ve cihazları ile sizlere güvenilir hizmlet sunmayı amaçlamaktadır.

bursa-indesit-servisi

İndesit Marka Ürünüm Arızalandığında Kimi Aramalıyım ?

İndesit marka ürününüz arızalandığında özel teknik servisimizi arayarak gerekli bilgilendirmeyi yapabilirsiniz. Telefonda halledilebilecek problemlerde sizleri doğru şekilde yönlendirir.

Problemin teknik olması halinde en kısa sürede evinize gelip ürün hakkında detaylı incelemeyi yaptıktan sonra arıza boyutuna göre ürünü evinizde tamir edebilir. Ancak üründe ciddi sıkıntı olması durumunda ürünü merkezimize getirmek durumunda kalırız. Bu konu ile ilgili bilgilendirme siz değerli müşterimize yapılır ve en kısa sürede ürün arızasız bir şekilde evlerinizde ki yerini alır. Her türlü beyaz eşya kücük ev aletleri ve kombi, klima gibi ısıtma soğutma sistemleri hakkında detaylı bilgiye sahip olan ekibimizle arızalarınızı kısa sürede onarırız.

Ayrıca bakım gerektiren konularda da bizleri arayıp bu konuda yapılması gerekenleri öğrenebilirsiniz. Teknik servisimiz olarak siz değerli müşterilerimiz için elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya hazırız.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA