Home / Hizmetlerimiz / Kombi Regülatörü Satış ve Montajı

Kombi Regülatörü Satış ve Montajı

Kombiler günlük hayatımızın olmaz ise olmazları arasında yer almaktadır. Sıcak su ve peteklerde ısınma ihtiyacımızı iyi bir şekilde karşılayan bu cihazlarda yılın belli dönemlerinde aniden gelişebilen arızalar söz konusu olabilmektedir. Bunların da temelinde elektriksel sorunlar ve bakımsızlıktan kaynaklı sorunlar yer alır. 

Kombi arızalarının onarımı veya kombinizin bakımını düzenli bir şekilde yaptırmanız için hemen iletişime geçebilir ve sorunların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bursa’nın 6 merkez ilçesinde aktif olarak faaliyet gösteriyoruz ve arıza durumunda hızlıca çözüm elde etmenizi sağlıyoruz.

Sıkça karşılaştığımız bazı sorunları değerlendirecek olursak;

  • Sıcak su gelmiyorsa
  • Sıcak suyu açtığında petekler ısınıyorsa
  • Kombi su damlatıyorsa
  • Kombi gürültülü çalışıyorsa
  • Kombi ekranında herhangi birşey görünmüyorsa
  • Kombi ateşleme yapmıyorsa
  • Kombi patlamalı yanıyorsa

Bu ve bunun gibi birçok etken için hemen iletişime geçeblir ve hızlı bir şekilde çözüm elde ede edebiliriz.

Kombi Regülatörü Nedir?

Elektriksel sorunlardan dolayı kombinizin elektronik kart arızasının önüne geçmek isterseniz regülatör kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz regülatörün 500 Volt Amper değerinde olması yeterli olacaktır. Dilerseniz herhangi bir elektrik malzemesi satan yerden tedarik edebilir ya da dilerseniz e-ticaret sitelerinden tedarik edebilir ve rahat birşekilde montajını yapabilirsiniz.

Kombi Regülatörü Satış ve Montajı

Satın alma işlemini bizden yapmak isterseniz montajı için ekstra bir ücret ödemeden kurulumunu yapabiliriz. Güncel fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz. Satışını yaptığımız cihaz 2 yıl fabrika garantisindedir.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Servis ARA