Home / Hizmetlerimiz / Bursa’da İkinci El kombi alım satım

Bursa’da İkinci El kombi alım satım

Bursa’da teknik servis hizmeti vermekte olan şirketimiz sizlere yaz kış kombi alanında hizmet sunar. İyi bir ısınma için yılda bir kez petek temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz sizlere hem ikinci el kombi satışı sunar hem de yenilemek istediğiniz ya da satmak istediğiniz kombileri gelip değerinde alır.

Kombi montajı için yasal prosedürlere uygun bir şekilde faaliyet göstermekte olan şirketimiz tercih ettiğiniz kombilerin iç aksamını komple orijinal hali ile sizlere sunar. İçeriğinde orijinal olmayan parçaları barındıran kombilerin satışını yapmayız. İkinci el kombi satın almak için bize ulaştığınızda cihazın tüm bakımları ve gerekli kontrolleri yapılmış bir şekilde size sunulacağından emin olabilirsiniz.

Kombi alım satım işlemleri için siz de 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Bacalı kombi, hermetik kombi ve yoğuşmalı tip kombilerinizi değerinde alır, en uygun fiyatlarla satışa sunarız.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Yoğuşmalı Kombi ile Hermetik Kombi Arasındaki Farklar

Yoğuşmalı kombi ile yoğuşmalı olmayan hermetik kombiler arasındaki farklar ve çalışma sistemi hakkında kısaca bilgiler …

Call Now ButtonServis ARA