Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı

bursa

Bursa’da 6 ve 10 Nisan 2016 tarihleri arasında bir fuar düzenlenecek. Bu fuar 14. Uluslararası yapı, inşaat malzemeleri, tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, doğalgaz ve teknolojileri fuarı olarak bilinmektedir. Bu fuar Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yer alan Tüyap’da düzenelencektir. Bursa ticaret ve sanayi odası, Kosgeb, İmsiad, Bursagaz, Bursa büyük şehir belediyesi ve Tümder gibi sponsorluklar eşliğinde düzenlenecek olan bu fuar ile beraber bilmeniz gereken önemli bir nokta var ki 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye odalar ve borsalar birliğinin denetimine tabi olarak işlemler gerçekleştirilecektir. Biz de bu fuarda gözlemci olarak katılarak sektördeki durumun nabzını yoklayacağız. Yoğun bir ilgi olacağını düşündüğümüz bu fuarda rakip firmaların ne tür çalışmalarda bulunduğunu yakından gözlemlemek bizim için de faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA