Home / Hizmetlerimiz / Bursa Nilüfer Ferroli Servisi

Bursa Nilüfer Ferroli Servisi

Bursa Nilüfer Ferroli Kombi Servisi

Tıkla Ara 0505 992 06 95

Bursa Ferroli bakım onarım özel servisi

Bursa ferroli markasında yapmış olduğumuz hizmetler garanti kapsamında olmayıp, herkesin cebine hitap edebilecek ölçüttedir. İşi bilen ve güleryüzlü personelimiz sayesinde bir sorun olduğunda aramaktan çekinmeyeceksiniz. Kombi bakım onarımı, parça temini ve arızalarını pratikçe en kısa yoldan yapıp, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak nihai hedeflerimizdendir. İsteğiniz zaman ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız evinizin bir köşesinde muhakkak bulunmalı.

    Ferroli marka klimaların parçalarının en hızlı şekilde temini özel servisimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Çözüm odaklı çalışan personelimize her an ulaşabilir ve sorununuz hakkında detaylı bilgilendirme yapıldıktan sonra yerinde hizmetlerimize devam etmeteyiz. Ferroli marka klimaların arızalarında kullanılan yöntemlerimizle bursa da fark yaratmaktayız.

Ferroli arızalarınız nasıl giderilir ?

Ferroli ürünleri TSE göre hazırlanmıştır ve size büyük kayıplar sağlayacak arızalara sebebiyet vermez. İşi bilen teknik ekibimize sorunu danıştığınız andan itibaren genel bir deeğerlendirme yapılır ve sonrasında ekibimiz kontrollerini titizlikle yapar ve sonrasında arıza tespit edilir. Arıza tespitinden sonra siz değerli müşterilerimizle kontakt içerisinde olup bir an önce uygun parça bulunur ve sonrasında hasar onarılır. Yapmış olduğumuz özel teknik servis hizmetimizde garanti sunmaktayız. Başarılı çalışan ekibimiz sayesinde sıkıntı yaşamayıp, olası problemlerde rahatlıkla arayabilirsiniz. İşleyiş  aksamaz ve tamamen müşteri odaklı olduğu için tarafsız çalışır. Özel servis olmamızın siz değerli müşterilerimize pahalıya patlayacağını düşünmeden arayabilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA