Bursa kombi bakımı servisi

Bursa kombi bakımı hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz 0505 992 06 95 numaralı telefonu arayarak hızlı bir şekilde servis talebinde bulunabilir. Kombi bakımı düzenli bir şekilde yapılırsa hem daha verimli bir ısınma elde edecek hem de daha ekonomik faturalarla karşılaşabileceksiniz. Bununla alakalı geçen sene müşterilerimizden birinden gelen bir örneği sizinle paylaşacağım;

Yukarıdaki görselin bulunduğu facebook sayfamız şu: https://www.facebook.com/bursa.kombi.servisi.16/ sizde dilerseniz bizi facebook üzerinden takip edebilir ve güncel kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bursa petek temizleme ve kombi bakımı hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bize ulaşabilir ve kısa süre içinde sorunların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız özel olarak sizlere kombi servis hizmetleri de sunuyor. Kombi arızalarının kısa bir süre içinde giderilmesini sağlıyor ve ekonomik fiyatlarla sonuç elde etmenizi sağlıyor. Kredi kartı ile yapılacak ödemeler için de 6 takside kadar imkan sunmakta olan firmamız beklentilerinizin üzerinde bir sonuç elde etmenizi sağlamaktadır.

Eğer peteklerinizin üst kısımlarında sıcaklık alt kısımlarında soğukluk hissediyorsanız muhakkak petek temizleme işlemlerini yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu işlemlerin yapılması ile beraber çok daha verimli bir sıcaklık elde etmenin mümkün olduğunu göreceksiniz. Bursa petek temizleme şirketimiz sizlere garantili hizmet sunar. Yapılan bu işlem sonucunda tüm peteklerinizde ısı verimliliği artacak şekilde bir teslimat sunulmaktadır. Peteklerinizin düzenli bir şekilde bakımını yaptırmanız sizin için faydalı olacaktır.

Kış gelmeden önce petek bakımını ve kombi bakımını yaptırmak isteyen müşterilerimiz için özel kampanyalarımız olacaktır. Hemen iletişime geçmek isterseniz 0505 992 06 95 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA