Home / Hizmetlerimiz / Petekler ısınıyor fakat sıcak su yok

Petekler ısınıyor fakat sıcak su yok

Değerli Bursa petek temizleme ve kombi servisi takipçilerimiz bu yazımızda “Petekler ısınıyor ama sıcak su gelmiyor sebebi nedir?” sorusuna cevap arayacağız.

Öncelikle bildirmek isterim ki düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmanız durumunda kombi arıza olasılığı minimum düzeye indirilmektedir. Çünkü düzenli bakım kombi iç aksamında iyi bir temizliğin sağlanması ve olası sorunların önceden tespit edilmesini sağlayacaktır. Böylelikle birçok sorun için önceden önlem almış olacaksınız.

Petekler güzel ısınıyor ama sıcak su sorunu var ise yapmamız gereken ilk işlem batayra kontrolü olacaktır. Eğer duş bataryanız kireçleme yaptıysa sıcak su sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Çeşme üzerinde sıcak su sorunu yaşıyorsanız çeşmenizin kafa kısmında yer alan filtresi için filtre kontrolü yapılmasını öneriyoruz. Bu işleleri yaptınız ve temizliğini sağladınız eğer sıcak su normale döndüyse  sorun yok demektir. Lakin bu işlemleri yaptığınız halde hala sıcak su hiç gelmiyorsa yapmanız gereken işlem 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak bir servis talebinde bulunmak olacaktır.

Bursa petek temizleme ve kombi servisi ekiplerimiz adresinize gelecek ve kombi markası her ne olursa olsun öncelikle sorunun kaynağını tespit edecektir. Eğer böyle bir sorun varsa kontrol edilecek olan durumlar genellikle 3 yollu vana motoru, tamir takımı, su akış tiribünü, ntc sensör ya da prosestat olacaktır. Bu kontrollerin akabinde hangi parçada sorun varsa size konu hakkında bilgi verilecek ve ücret bilgilendirmesi yapılacaktır. Onay vermeniz durumunda ilgili parça değişimi yapılacak ve bir yıl garanti ile beraber size bir evrak teslim edilecektir. Yapılan tüm işlemler resmi fatura ile belgelendirilecek ve güvenle sıcak su almaya devam edebileceksiniz.

Eğer konu hakkında sorularınız olursa sizlerde 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak kısa bir süre içinde sorularınıza cevap alabilir ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Firmamız resmiyette Bursa tekniker servis adı ile bilinir ve Bursa’nın Nilüfer semtinde yer alan Görükle Dumlupınar Mahallesinde yer alır.

Sıcak su sorunları ya da diğer kombi arıza onarım işlemleri için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA