Home / Hizmetlerimiz / Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, dolayısı ile evinizin hiçbir yeri kirlenmiyor ve tertemiz bir şekilde makine ile tesisatınız yıkanarak çıkan çamur tabakası banyoda gidere ya da klozete verilir. Dolayısı ile tertemiz bir şekilde tesisatınızın yıkama işlemi yapılır ve petek temizleme akabinde kombinizin bakımı işlemine geçilir.

Genellikle insanların aklında tüm tesisatın ve peteklerin tek tek sökülerek yapıldığı algısı oluşuyor ve bundan dolayı da malesef insanlar tereddüt ediyor. Lakin bu işlem yukarıda belirttiğimiz gibi tesisat temizleme işleminin makine ile yapılması sonucunda iyi bir verimlilik sağlayacaktır.

Kombi bakımında neler yapılıyor?

Kombi bakımı kombinizin genel konrollerinin yapılarak iç aksamının toz temizliği ve dönüş filtrelerinin temizleme işlemini baz almaktadır. Kombinizin iç aksamının durum kontrolü, ateşleme ünitesinin temizliği, iç aksamının toz temizliği yanma kontrollerinin yapılması, sıcak su ve petek ısı kontrollerinin sağlanması, arka ya da yan kısımda yer alan genleşme tankı basınç kontrolünün sağlanması gibi işlemler kombi bakımı ile gerçekleştirilmektedir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Sektörde yıllardır hizmetinizde olan Bursa Tekniker Servis sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı, hızlı ve güvenilir düzeyde hizmet sunmayı arzu etmektedir. Bu alanda bizi tercih eden müşterilerimiz beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor ve en uygun düzeyde hizmet almasını sağlıyoruz. Gerek kombi arıza onarımı gerek ise petek temizleme ve kombi bakımı işlemlerini talep ettiğiniz gün içinde hatta genellikle aynı saat içinde Bursa genelindeki tam donanımlı mobil servis araçlarımız ile beraber gerçekleştirerek sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Petek temizleme ve kombi bakım onarımında garanti var mı?

Petek temizleme ve kombi bakımında herhangi bir garanti verilmemektedir. Tesisatınızdan çıkan çamur tabakasını görebilir ve kombinizin iç aksamının genel kontrolleri ile beraber durumu gözlemleyebilirsiniz. Lakin kombi arızaları için yapılan işlemlerde parça değişimi olursa yapılan işlem 1 yıl garantilidir.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Kazan Bakım Onarım Servisi

Merkezi sistem ısıtmasında tercih edilmekte olan doğalgazlı kazanlarınız için arıza onarımı, kazan bakımı ve parça …

Servis ARA