Home / Hizmetlerimiz / Nilüfer Frigidaire Klima Servis

Nilüfer Frigidaire Klima Servis

Nilüfer Frigidaire Klima Servis

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

Bursa Frigidaire Klima Çözüm Odaklı Bakım ve Onarım Servisimiz

    Frigidaire marka klimalar çok kullanılmamaktır. Teknik servis olarak günümüzde  rastlandığında rahatlıkla ulaşabileceğiniz ölçütte ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Bu klimalarda ekibimizin seri ve pratik çözümleri ön planda olup iç rahatlığı ile başvurabilirsiniz. Bu klimaların en çok görülen sıkıntılarından biri kir birikintilerinin sıklıkla yaşanmasıdır. Diğer firmalardan farkımız, işimizi tititzlikle yapıp müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bunu yaparken ekip içerisinde bulunan ve yirmi yılı aşkın şekilde aktif çalışan bilgili personellerimizden faydalanmaktayız. Her türlü arıza ve bakım için aramaktan çekinmeyeceğiniz servisimiz size dost olarak çalışır ve olumsuz bir geri dönüş almamak için uğraşır.

  Frigidaire Klimam Arızalandı. Ne yapmalıyım ?

      Yapacağınız şey oldukça basit. Özel teknik servisimize ulaşıp, sorun hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra işi bilen ekibimizin  size ulaşması için acık adresinizi vermeniz yeterli. Sonrasında ekibimiz gelip sorunu anlayıp yapılması gerekeni zaten yapacaktır. Bayanlarımızın en sık problemi olan: ‘ eve bakım servisi geldi her yeri birbirine kattı’ endişeleri de olmayacaktır cünkü ekibimiz işini titizlikle yapmaktadır. Ayrıca parça temini için en basit ve kaliteli yolları deneyip müşterilerimizin tam anlamıyla memnun olması sağlanmaktadır. Tekrar aradığınızda asla aynı problemin devam etmeyeceği garantisini iç rahatlığıyla verebiliriz. Garanti kapsamında çalışmamız arızalarınızdan cebinizin cok yanacağı algısına kapılmanıza neden olmasın. Sizlere en iyi hizmeti en uygun ve ucuz şekilde vermekten haz duyarız.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA