Home / Hizmetlerimiz / Kombi almak yerine revizyon yaptırmak!

Kombi almak yerine revizyon yaptırmak!

Kombiniz size yüksek maliyetler oluşturuyor ya da sık sık sorun çıkarıyosa ve kombi almayı düşünüyorsanız size kombi almak yerine revizyon yaptırmak şeklinde bir teklifimiz var!

Teklifimizin detayları şöyle;

Eğer onay verirseniz adresinize geliyor ve kombinizi sökerek atölyemize alıyoruz. Kombinizin iç aksamını komple sökerek dağıtıyor ve iskelet haline getiriyoruz. Kombinizin iç aksamındaki tüm parçaları kontrol ederek başlıyoruz.

Kombinizin iç aksamındaki parçaların onarım gerektiren kısımlarını onarıyor, değişim gerektiren kısımlarını değiştiriyoruz. Cihazınızın bakımını yapıyor ve sıfır ayarına getirerek adresinize getirip teslim ediyoruz. Ortalama 3 iş günü içerisinde tüm bu işlemleri tamamlayarak adeta ilk günkü gibi sıfır ayarında revizyon işlemini bitirip adresinize getirip cihazın montajını yapıyoruz. Siz de yıllarca sıfır ayarına gelen kombinizi kullanmaya devam ediyor, yalnızca yılda 1 kez bakım için bizi arıyorsunuz.

Bu konu ile ilgili örnek çalışmalarımızın görsellerini kısa süre içinde sizlerle paylaşacağız.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Call Now ButtonServis ARA