Home / Hizmetlerimiz / Demirci Mahallesi Petek Temizleme

Demirci Mahallesi Petek Temizleme

Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan Demirci Mahallesi şirketimizin yer aldığı güzide bir semtimizdir. Demirci Mahallesi petek temizleme ve kombi bakımı, kombi tamiri gibi işlemler için bize ulaşabilir ve hızlı bir şekilde teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan Bursa tekniker servis sizlere kombi arıza onarımı, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım hizmetleri, kombi yedek parça tedariği, petek temizliği gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Demirci Mahallesi petek yıkama işlemleri için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak bize ulaşabilirsiniz. Genellikle aynı gün içinde birkaç saat içinde teknik servis ekiplerimiz adresinize gelir ve petek yıkama işlemlerini 8 bar basınçlı makine ile beraber gerçekletirir. Kombi bakımı onarımı ve petek yıkama işlemleri için nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Nakit ya da kredi kartı ile ödeme yaparken kredi kartı tercihiniz için ilave bir komisyon ya da ek ücret ödemezsiniz. Bursa Tekniker Servis sizlere rahat bir kış geçirmeniz için muhakkak yılda bir kez kombi bakımı ve ortalama 2 yılda bir petek temizleme işlemi yaptırmanızı tavsiye ediyor.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Call Now ButtonServis ARA